ProPlan Puppy Tavuklu Yavru Köpek Maması 12+2 KgProPlan
ProPlan Puppy Tavuklu Yavru Köpek Maması 12+2 KgProPlan

ProPlan Puppy Tavuklu Yavru Köpek Maması 12+2 Kg (PPMPT14)

0,00
Marka : Pro Plan
Fiyat : ₺381,15(KDV Dahil)

 

 

Proplan Tavuklu Yavru Köpek Maması 12 Kg

 

Pro Plan Yavru Köpekler için Tavuklu ve Pirinçli Köpek Maması yavru köpeklerin koruyucu sistemlerinin gelişimini desteklemek ve onların doğru büyüme ve gelişim için ihtiyaç duydukları besinsel ihtiyaçları karşılamak amacıyla PURINA® veteriner hekimleri ve bilim adamları tarafından 2-12 aylık yavru köpekler için özel olarak formüle edilmiş, bir numaralı içeriği gerçek tavuk etinden gelen %30 oranındaki protein içeriği ile zenginleştirilmiş, yüksek lezzetlilik ve sindirim oranına sahip super premium köpek mamasıdır.

Anne sütünde de bulunan beyin ve görme fonksiyonlannın gelişimine katkıda bulunan DHA (Docosahexaenoic Asit) maddesi içerir. Ayrıca içeriğindeki Kolostrum"dan gelen doğal antikorlar sayesinde yavru köpeklerin bağışıklık sisteminin gelişimine mükemmel destek sağlar.

 

Yavru köpeklerin iç ve dış koruyucu sistemlerini mükemmel şekilde destekler.

 

Anne sütünden kesilmelerinden sonra, yavru köpeklerin bağışıklık sistemlerinde meydana gelen açığı kolostrum sayesinde kapatarak annelerinin sağladığı koruma ve bağışıklık desteğini vermektedir. Yenilenen formülü ile içeriğinde bulunan, kolostrum"dan gelen doğal antikorlar sayesinde bağışıklık sisteminin daha iyi gelişimi için destek sağlar. Bu yeni formül içerisinde bulunan doğal antikorlar, yavru köpeğin kendi antikorları ile iş birliği içerisinde çalışarak yavrunun kendini dışarıdan gelen potansiyel sağlık risklerine karşı daha iyi koruma sağlar.

 

Vitamin A, vitamin E, selenyum ve çinko mineralleri sayesinde immün yanıtın şekillenmesini geliştirdiği bilimsel olarak ispatlanmıştır.

İçeriğinde bulunan doğal antikorlar sayesinde sindirim sistemi sağlığı ve gelişimine daha iyi destek sağlar. Böylelikle sindirim sisteminde yer alan iyi ve kötü bakteriler arasında denge sağlanır. Yüksek kaliteli yağ, protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde besinlerin daha kolay sindirilebilirliğini ve optimal düzeyde emilimini sağlar. Böylelikle bağırsağın alt kısımlarına ulaşan az miktarda içerik sayesinde, dışkı ve gaz miktarında azalma olur.

 

Tavuktan gelen yüksek kaliteli protein ve arttırılmış linoleik asit, vitamin A ve çinko sayesinde daha sağlıklı ve daha iyi deri elastikiyeti sağlar. Vitamin E, Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri ile daha parlak ve sağlıklı tüylerin oluşumunu sağlar.

Optimum düzeydeki kalsiyum, fosfor ve D vitamini gibi içerikler sayesinde daha güçlü kemik ve daha sağlıklı diş gelişimine destek olur. Doğal glukozamin kaynakları sayesinde yavru köpeklerde daha güçlü ve sağlıklı eklem oluşumunu destekler. Diş ve diş etlerinde plak ve tartar birikiminin azalmasını sağlayarak genel olarak ağız sağlığına destek sağlar.

 

Analiz

Ham Protein %30 (En Az), Ham Yağ %16,5 - 21,5 (En Az - En Çok), Ham Selüloz %2 (En Çok), Ham KÜİ %7 (En Çok), Su %10 (En Çok), HCI"de Çözünmeyen Kül %0,5 (EnÇok), Vitamin A 21000 lU/kg (En Çok), Linoleik Asit % 1,90, Kalsiyum %1,3, Fosfor %1, Sodyum %0,35, Potasyum %0,75, Magnezyum %0,11, Çinko 210 mg/kg, Bakir 20 mg/kg

 

İçerik

Tavuk Eti, Pirinç, Mısır Gluteni, Kümes Hayvanı Proteini, Mısır, Karışık Tokoferollerle Korunmuş Hayvansal Yağlar, Buğday, Pancar Posası, Yumurta Ürünü, Balık Yağı, Kalsiyum Fosfat, Potasyum Klorür, Sodyum Klorür, Kolostrum, Kalsiyum Karbonat, Mineraller, DL-Metionin, L-Lizin, Kurşun Sülfat, Vitamin A Takviyesi, Vitamin D3 Takviyesi, Vitamin E Takviyesi, Vitamin C Takviyesi.