Reeflowers RemAlgae 85 mlReeflowers
Reeflowers RemAlgae 85 mlReeflowers

Reeflowers RemAlgae 85 ml (33122)

Marka : Reeflowers
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺72,11(KDV Dahil)
Barkod : 8680716333122

ReeFlowers RemAlgae, tatlı su ve tuzlu su balık akvaryumlarında, bitkili akvaryumlarda, resif akvaryumlarında, balık ve bitki içeren süs havuzlarında istenmeyen yosunların giderilmesini ve alg gelişiminin kontrol altına alınmasını sağlar. Bakır ve ağır metal türevleri içermez. Balık ve bitkilere zarar vermeden yosun problemlerini gideren ve tekrar oluşumunu önleyen ileri teknoloji ürünü bir yosun gidericidir. 

Yeşil ve kahverengi yosunlar dahil tüm yosun türleri üzerinde çok etkilidir, kısa sürede sonuç verir ve etkisi uzun süre devam eder. Aşırı alg oluşumu sebebiyle rengi bozulmuş olan suyu temizleyerek berraklaşmasını sağlar, su kalitesini arttırır.

Kullanım Talimatı 
Tatlı su ve tuzlu su balık akvaryumlarında ve balıklı süs havuzlarında mevcut olan yosun problemini gidermek için sorun çözülene kadar 3 günde 1 kez akıntılı bir bölgeye her 100 lt için 2,5 ml ekleyiniz. (1 kapak = ~ 6 ml). Ölen yosunlardan geri kalan atığın canlılara zarar vermemesi için filtre ve havalandırma ekipmanlarının açık durumda olduğundan emin olunuz. Tavsiye edilen miktarın üzerinde dozlama yapılmamalıdır. 

Yosunlaşma çok kötü bir durumdaysa ReeFlowers RemAlgae kullanmadan önce fiziksel temizlik yapılması tavsiye edilir. 

Karides, yengeç, mercan, anemon, hassas balık türleri, vb. canlıların bulunduğu ortamlar için normal dozlama miktarı yarıya düşürülmelidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR