Beavis Cat 10 in 1 Yavru Kediler için Multivitamin Macunu 100 mlBeavis
Beavis Cat 10 in 1 Yavru Kediler için Multivitamin Macunu 100 mlBeavis

Beavis Cat 10 in 1 Yavru Kediler için Multivitamin Macunu 100 ml (BVS-014)

Marka : Beavis
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺62,21(KDV Dahil)
İndirimli : ₺51,84(KDV Dahil)
Barkod : 8681299607860

Beavis Cat 10 in 1 Yavru Kediler İçin Multivitamin Macunu 100 ml

Yavru kedilerin gelişimlerini destekleyen, onların zekalarının ve aynı zamanda fiziksel gelişmişliklerinin desteklenmesine olanak tanıyan Beavis Cat 10 in 1 Yavru Kediler İçin Multivitamin Macunu; yavru kedilerin farklı vitamin içeriklerini tek seferde edinmesi için besleyici ve dengeli bir içerik sunar. Bu sayede yavru kedilerin farklı vitaminlere karşı olan gereksinimi kolay şekilde sağlanabilir.

Beavis Cat 10 in 1 Kedi Bakım Ürünü Yararları

Sağlığı Destekleyen İçerik

Farklı vitaminleri içeren, kedilerin sağlığını ve bağışıklığını destekleyen Beavis Cat 10 in 1 Yavru Kediler İçin Multivitamin Macunu; kedilerin bağışıklıklarını güçlendirir, güç kazanmalarını sağlar, kemiklerin ve kasların genel gelişimini destekler. Pek çok farklı organın çalışmasını düzenleyen farklı vitaminleri içeren bu ürün sayesinde yavru kedinizin sağlığını korumanız mümkündür.

Yavruların Gelişimine Katkı Sağlayan Multivitamin

Yavruların anne sütünü bıraktıktan sonra farklı vitamin ve mineral içeriklerini dengeli şekilde tüketmesi gerekir. Beavis Cat 10 in 1 Yavru Kediler İçin Multivitamin Macunu da tam olarak bunu sağlamak adına farklı vitamin ve mineralleri dengeli şekilde içerir ve yavru kedilerin sağlığına katkı sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR