Bilicra Aura Pet Koku GidericiBilicra
Bilicra Aura Pet Koku GidericiBilicra

Bilicra Aura Pet Koku Giderici (BLC6177)

Marka : Bilicra
Fiyat : ₺799,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681705046177

Bilicra Aura Kedi&Köpek Koku Giderici

Küçük dostunuzu bakterilerden koruyun! Aura, ozon teknolojisi ile kötü kokuları engeller ve havayı temizler. Evcil hayvanınızın yaşam alanındaki kötü kokular, bakteri oluşumuna neden olabilir. Buna izin vermeyin ve küçük dostunuza tamamen steril bir ortam sunun.

Akıllı sensörler sayesinde her duruma karşı tedbirli olun. Hareket eden en küçük şeyi bile tespit edebilen bu sensörler, hiçbir zaman kötü kokuya ve kirli havaya izin vermez. Gelişmiş teknolojisi ile kötü kokulardan ve bakterilerden kurtulun.

3 yollu hava salınımı, hızlı bir difüzyon sağlayarak odanın her köşesine nüfuz eder. Bu sayede hızlı bir şekilde kötü kokuları gidererek, ferah bir nefes alabileceksiniz. Aura sayesinde tüm gün temiz hava ve taze nefesler sizinle olacak.

Kompakt ve uyumlu tasarımı sayesinde evinizin her köşesini kötü kokudan arındırın. Evinizin her köşesine uyum sağlayacak tasarımı ile kötü kokulardan ve bakterilerden kurtulacaksınız.  Aura, dostunuzun ve sizin daha ferah hava solumanızı ve daha rahat yaşam geçirmenizi sağlıyor!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR