Bilicra Feed Me Akıllı Mama KabıBilicra
Bilicra Feed Me Akıllı Mama KabıBilicra

Bilicra Feed Me Akıllı Mama Kabı (BLC6191)

Marka : Bilicra
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺1.438,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.199,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681705046191

Bilicra Feed Me Akıllı Mama Kabı

Evden ayrılırken, tatile giderken veya dışarı çıkarken dostlarınızın aç kalacağından mı korkuyorsunuz! Artık evcil hayvanlarınızı nerede olursanız olun besleyebileceksiniz. Uzaktan kontrol özelliği sayesinde hiçbir öğünü atlamak zorunda kalmayacaksınız. 

Programlanabilir Öğünler

İş hayatınız veya beklenmedik durumlar yüzünden evcil hayvanınızın öğünlerini atlamayın. Öğün programlama özelliği sayesinde Bilicra Smart uygulamasını kullanarak bulunduğunuz her yerden dostlarınızı besleyebilirsiniz. Artık hem kendinizin hem de dostunuzun yaşamını düzene sokabileceksiniz!

Mama Seviyesi Uyarısı

Küçük yoldaşınız artık hiçbir zaman aç kalmayacak. Feed Me cihazında bulunan sensörler, mama seviyesinin az kaldığını sizlere bildirir ve uygulamanıza bildirim gönderir. Bu sayede sizler onların her zaman yeterli ve düzenli bir şekilde beslenebildiğinden emin olabilirsiniz.

Mama Sıkışma Önleyici Çark

Geliştirdiğimiz tersine dönen çark teknolojisi ile hiçbir maddenin makinenize takılmasına izin vermeyin. İstenmedik hiçbir hata evcil hayvanınızın beslenme düzenini bozmayacak. Akıllı besleme sistemleri ile hem siz hem de evcil hayvanınızın keyfi yerine gelecek!

Benzer Ürünler