Bilicra İris Akıllı KameraBilicra
Bilicra İris Akıllı KameraBilicra

Bilicra İris Akıllı Kamera (BLC6252)

Marka : Bilicra
Fiyat : ₺1.525,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681705046252

Bilicra İris Akıllı Kamera

 Bilicra Iris Akıllı Kamera, 360 derece görüntü sağlayan akıllı kamera cihazı akıllı telefondaki tamamen Türkçe olan uygulamanızdan takip ve kontrol edebileceğiniz cihazlardır.

Bilicra Iris, Şık ve modern tasarımıa sahip güvenlik elemanınız olacaktır. Sahip olduğu 360 derece hareketli kamerası ile evinizin her köşesini kontrol etmenize imkân tanır. Kör noktaları azami seviyede ortadan kaldırır. 

Bilicra Iris Akıllı Wifi Kamera,hareket takibi. Gelişmiş hareket algılayıcısı sayesinde, oda içerisinde hareket eden her şeyi algılar ve size anında haber verir. Bu özelliği sayesinde endişelenmeden, çocuklarınızı, evcil hayvanlarınızı ve tüm sevdiklerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz. İstenmeyen ziyaretçiler ve durumları detayları kaçırmadan kayıt altına alabilirsiniz.

Bilicra Iris Akıllı Kamera,1080P HD yüksek çözünürlükteki kamerası sayesinde en küçük detayları bile kaçırmayın.

Bilicra Iris Akıllı Kamera, Kameranızın üzerindeki hoparlör ve mikrofon, kamerada gördüğünüz kişiler ile çift yönlü konuşma yapabilmenizi sağlar. Bu özellik ister evde sevdikleriniz ile isterseniz iş yerinde uzaktan çalıştığınız arkadaşlarınızla iletişiminizde size yardımcı olur. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR