Bilicra Join Wifi Akıllı PrizBilicra
Bilicra Join Wifi Akıllı PrizBilicra

Bilicra Join Wifi Akıllı Priz (BİL6245)

Marka : Bilicra
Fiyat : ₺399,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681705046245

Bilicra Join Wifi Akıllı Priz

Bilicra Join Wifi Akıllı Priz, Evinizin her yerinde konumlanabilir akıllı priz Join ile kullandığınız elektronik eşyalarınızın durumunu Bilicra Smart uygulamasından öğrenebilir ve yönetebilirsiniz. İşte, yemekte, alışverişte ya da dünyanın öbür ucunda bile internete bağlı olduğunuz her yerde Join ile kullandığınız elektronik eşyalarınız hala sizin emrinizde. Ütü, saç maşası, tost makinesi. Eşyalarınızı prize takılı unutmak Join ile kâbus olmaktan çıkıyor.

Bilicra Join Wifi Akıllı Priz Yararları

Gerçek Zamanlı Güç Tüketim Takibi

Akıllı priz Join sayesinde evinizde çalışan tüm cihazların aylık ne kadar güç tükettiğini görebileceksiniz. Uygulama içerisinde bulunan “Güç Tüketimi” özelliği ile enerji takibini yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz.

Slim Tasarım

Join, slim tasarım görüntüsü ile bütün prizlerde kullanılabilecek özelliktedir. Geleceğe açılan teknoloji kapısı Bilicra Smart ile parmaklarınızın ucunda. Akıllı priz Join zamanlayıcı özelliği ile tüm araçlarınızı istediğiniz zaman, dilediğiniz süre çalıştırmanızı sağlıyor.

Sesli ve Uzaktan Kontrol

 Uygulama üzerinden kuracağınız otomasyonlar, sesli ve uzaktan kontrol seçenekleri ile teknolojinin yeni yüzüyle tanışmaya hazır olun!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR