Bioline Catnip Kedi Otu 45 mlBIOLINE
Bioline Catnip Kedi Otu 45 mlBIOLINE

Bioline Catnip Kedi Otu 45 ml (BİO1360)

Marka : BIOLINE
Fiyat : ₺20,74(KDV Dahil)
Barkod : 6970117121360

Bioline Catnip Kedi Otu 45 ml

Kedi sahipleri için tam olarak bir nimet olarak bilinen kedi otu, kedilerin gelişim sürecine oldukça faydalı bir üründür. Birçok kedi, kedi otunun kokusundan fazlasıyla haz alır. Kedi otu genellikle kedileri belirli nesnelere alıştırmak için kullanılır. Mesela kediniz için yeni bir yatak aldıysanız ve onu bu yatağa alıştırmak istiyorsanız, aldığınız yatağın üzerine bir miktar kedi otu sıkarak kedinizin ilgisini çekebilirsiniz. Kokuyu alan ve ilgisi çekilen kedi, yatağının üzerinde çok daha fazla zaman geçirecektir. Bunu yaparken kedinizin uyku saatlerinde uygulamanızı tavsiye edebiliriz. Bu sayede kediniz, uykusu geldiği zaman yatağına geçecek ve bir süre sonra sürekli orada uyumaya alışacaktır. Bunun dışında kedi otu, kedilerin tuvalet eğitimlerinde de sık sık kullanılır. Tuvaletini kum kabına yapmaya alıştırmak için, aynı şekilde kedi otunu kum kabının içine ya da etrafına uygulayabilir; kedinizin tuvalet eğitimine yardımcı olabilirsiniz.

  • Ürün Miktarı: 45 ml

Bioline Catnip Kedi Otu 45 ml Yararları

Kedinizi Sakinleştirir

Kediler için adeta büyüleyici olan bu koku, fazla hırçın ve saldırgan kediniz için sakinleştirmek amaçlı kullanabilirsiniz.

Bir Yere Kolayca Alışmasını Sağlar

 Kedinize bir sürü oyuncak aldıysanız fakat o hala evdeki eşyalarla oynamak istiyorsa, aldığınız oyuncaklara ve oynamasını istediğiniz nesnelere bir miktar kedi otu sürerek kedinizin o oyuncak ve nesneleri benimsemesini sağlayabilirsiniz. Salgıladığı koku sayesinde adeta büyülenen kediniz, o oyuncak ve nesneler ile oynamaktan oldukça haz alacaktır. Bir süre sonra ise oyuncaklarına alıştığı için eşyalar ile oynamaktan vazgeçecektir. 

Tüy Topaklarından Kurtulmasına Yardımcı Olur

Bildiğiniz üzere kediler evdeki çeşitli bitkileri kemirmeyi çok severler. Bunun nedeni hem ihtiyaç duydukları bazı minerallerin bitkilerde bulunuyor oluşundan hem de yedikleri bitkilerin, onları midelerindeki tüy topaklarından kurtarıyor olmalarından ileri gelir. Bu nedenle kedinizin arada sırada kedi otu yemesine izin vererek rahatlamalarını sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR