Catlife Kediler İçin Tüylü Balık Zilli Kedi OltasıCatlife
Catlife Kediler İçin Tüylü Balık Zilli Kedi OltasıCatlife

Catlife Kediler İçin Tüylü Balık Zilli Kedi Oltası (CAT0378)

Marka : Catlife
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺20,74(KDV Dahil)
İndirimli : ₺17,28(KDV Dahil)
Barkod : 8681475630378

 Catlife Kediler İçin Tüylü Balık Zilli Kedi Oltası

Kedilere özgü üretilen oyuncaklar hem onları mutlu eder hem de gelişimlerine önemli ölçüde katkı sağlar. Bu oyuncaklar kedinizin temel becerilerinin ve reflekslerinin gelişmesi için oldukça önemlidir. Kedinizin günlük aktivitesini de bu oyuncaklar sayesinde gerçekleştirebilir. Yavruluk dönemlerinde kediler çok oyuncudurlar fakat büyüdükçe hareket seviyeleri düşer. Kedinizin yetişkinlik döneminde de kilo koruyabilmesi için oyuncaklar aracılığıyla egzersiz yapması önemlidir.

Catlife Kediler İçin Tüylü Balık Zilli Kedi Oyuncak Oltası Yararları

Merak Unsuru Önemli

Kediler doğaları gereği merak ederler ve yeni bir oyuncakları olduğunda onu merak ederler ve keşfetmekten zevk duyarlar.

Reflekslere Katkı

Kedilerin bir oyuncakla oynaması ve onu yakalamaya çalışması reflekslerinin gelişmesine ve ani tehlikelerden kaçabilecek güdüye sahip olmalarını destekler.

Kilo Koruma

Özellikle yetişkin ve kısır kedilerin günlük aktivite düzeyleri düşer ve bu durum kilo almalarına sebep olur. İlgisini çekebilecek oyuncaklar sayesinde onların eğlenerek egzersiz yapmalarını ve bu şekilde kilolarını korumalarını sağlamak mümkündür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR