Catlife Kediler İçin Tüylü Nemo Balıklı Kedi OltasıCatlife
Catlife Kediler İçin Tüylü Nemo Balıklı Kedi OltasıCatlife

Catlife Kediler İçin Tüylü Nemo Balıklı Kedi Oltası (CAT0279)

Marka : Catlife
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺24,88(KDV Dahil)
İndirimli : ₺20,74(KDV Dahil)
Barkod : 8681475630279

Catlife Kediler İçin Tüylü Nemo Balıklı Kedi Oltası

Oyuncaklar kedinin gelişimi için oldukça önemlidirler. Kedilerin seveceği şekilde üretilen oyuncaklar onların eğlenirken temel becerilerinin ve reflekslerinin gelişmesini sağlar. Kediler meraklıdır ve keşfetmeyi severler. Ona alacağınız yeni oyuncaklar keşif yapmaları için önemlidir. Onlara yakalayabileceği ve kovalayabileceği oyuncaklar alırsanız çok seveceklerdir. Oyuncaklar yetişkin kedilerin kilo almasını da önlemeye yardımcı olacak günlük aktivitelerini gerçekleştirmesini de sağlarlar.

Catlife Kediler İçin Tüylü Nemo Balıklı Kedi Oltası Yararları

Reflekslere Katkı

Kedilerin bir oyuncakla oynaması ve onu yakalamaya çalışması reflekslerinin gelişmesine ve ani tehlikelerden kaçabilecek güdüye sahip olmalarını destekler.

Kilo Koruma

Özellikle yetişkin ve kısır kedilerin günlük aktivite düzeyleri düşer ve bu durum kilo almalarına sebep olur. İlgisini çekebilecek oyuncaklar sayesinde onların eğlenerek egzersiz yapmalarını ve bu şekilde kilolarını korumalarını sağlamak mümkündür.

Eğitime Destek

Kedinizi eğitirken keti otu oldukça kolaylık sağlayacaktır. Kediler bu otun kokusundan hoşlandıkları için onları bunun sayesinde birtakım davranışlar konusunda kolaylıkla eğitebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR