Doggie Otomatik Uzatma Tasması Master 25 Kg 5M KırmızıDoggie
Doggie Otomatik Uzatma Tasması Master 25 Kg 5M KırmızıDoggie

Doggie Otomatik Uzatma Tasması Master 25 Kg 5M Kırmızı (DOG0157)

Marka : Doggie
İndirim Oranı : %39 İndirim
Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺245,35(KDV Dahil)
Barkod : 8680782170157

Doggie Otomatik Uzatma Tasması Master 25 Kg 5M Kırmızı

Master Serisi otomatik gezdirme tasmaları, klasik görünümde olup uzun ömürlü ve sağlam malzemelerden üretilmiştir. 6 farklı renk seçeneği ile her zevke hitap edebilen bir deneyim sunmaktadır.

Doggie Otomatik Uzatma Tasması Master 25 Kg 5M Kırmızı Yararları

Serbest Dolaşma

Tasmanın ucunu tutun, başparmağınızla butona basın, bu sayede tasmanın ipi kolayca serbest bırakılabilir ve geri sarılabilir, artık köpeğiniz serbest dolaşmanın tadını çıkarabilir.

Serbest Hareketi Durdur/İzin Ver

Tasmanın ucunu tutun ve istediğiniz zaman başparmağınızla tuşa basın, böylece hızlı bir şekilde köpeğinizin serbest hareketine ara verebilir ve istediğiniz zaman tekrar devam ettirebilirsiniz. 

Tasma İpini İstediğiniz Uzunlukta Ayarlama

Tasmanın ucundan tutun ve kilitleme tuşuna basarken aynı anda tasmanın üstündeki butona basın. Bu şekilde ipin uzunluğunu istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Bunu yaptığınızda ip uzunluğu artmaz veya azalmaz. Bu sayede köpeğiniz sabit bir yere kadar hareket edebilir. 

Mesafeyi Kısaltma

Tasmanın ucundan tutun, yukarıda yer alan butonu ileri itin. Ardından serbest bırakma tuşuna basın ve butonu geri çekin, tuşu serbest bırakın. Böylece tasmanın ipi otomatik olarak toplanacaktır. Butonu tekrar ileri itin, yukarıdaki adımları tekrarlayın. Bu şekilde köpeğinizle aranızdaki mesafeyi aşamalı olarak kısaltabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR