Dubex Tofu Mısır Kokulu Organik Kedi Kumu 6 ltDubex
Dubex Tofu Mısır Kokulu Organik Kedi Kumu 6 ltDubex

Dubex Tofu Mısır Kokulu Organik Kedi Kumu 6 lt (DBX17785)

Marka : Dubex
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺74,88(KDV Dahil)
İndirimli : ₺69,00(KDV Dahil)
Barkod : 8682250517785

Dubex Tofu Mısır Kokulu Topaklaşan Organik Kedi Kumu 6 lt

 

Kedi kumları genellikle kil, silika, geri dönüştürülmüş kağıt, çam ve mısır çekirdekleri ile yapılır. Kediler patilerini temizlemek için yaladıklarında kum midelerine gider. Bu içerikli kedi kumları zaman içerisinde kedinizde ciddi sağlık sorunlarına sebep olmakla beraber sizin için de ciddi riskler barındırmaktadır.

 

Bu kumlar kedinizde ciddi mide sorunlarına sebep olmakla beraber cerrahi operasyona kadar varabilecek sonuçlara sebep olabilmektedirler. İçerilerindeki kimyasallar ve maddelerden dolayı sizde ve kedinizde kansere sebep olabilmektedirler.

 

DUBEX tofu kedi kumu, bu sorunları gidermek amacı ile geliştirilmiştir. Yapısında barındırdığı mükemmel güvenli gıda sınıfında yer alan soya ile kedinize sağlıklı ve güvenli bir ortam sunar.

 

Kediniz temizlenmek amaçlı DUBEX tofu kedi kumunu yuttuğu takdirde sindirimi kolaylıkla gerçekleşecektir. Sizlerin ve kedilerinizin sağlığı ve geleceği için veterinerlerin bir numaralı tavsiyesi DUBEX tofu kedi kumudur.

 

DUBEX tofu kedi kumu diğer kedi kumlarından kat kat daha fazla emici olup, nemi anında kilitler ve kötü kokuları giderir. Kedinin idrarındaki amonyak kokusuna karşı etkili bir içeriği olan tofu kumu ile üretilmiştir.

 

Doğal olarak en gelişmiş koku kontrolüne sahiptir! Kedinize ve kendinize daha güzel kokulu ve daha temiz bir yaşam ortamı sunmak için veterinerlerin bir numaralı tavsiyesi DUBEX tofu kedi kumudur.

 

·         %100 organik.

·         Tozsuz.

·         Maksimum koku kontrolü.

·         Güçlü deodorant.

·         Hızlı topaklanma.

·         Süper antibakteriyel.

·          Direkt tuvalete atılır

Form
Kalın Taneli
Paket Boyutu
6-10 lt
Karakteristik
Topaklanan
Özel İhtiyaç
Kokulu
Cinsi
Organik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR