Enjoy Slika Kum 5lt 2 AdetEnjoy
Enjoy Slika Kum 5lt 2 AdetEnjoy

Enjoy Slika Kum 5lt 2 Adet (ENJ4672)

Marka : Enjoy
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺300,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺237,00(KDV Dahil)
Barkod : 8698995007467

Enjoy Slika Kum 5lt 2 Adet

Enjoy Slika Kum; kediler için en doğru seçimdir. Kullanımı açısından temizliği ve kum değişimi oldukça rahat ve kolaydır. Kokusuz, hızlı emilime sahip bu ürün çevre dostudur, toksik madde içermez.

Enjoy Slika Kum Yararları

Emici Özelliği

Topaklanmayan bu kedi kumu yoğun emici özelliği mevcuttur. Topaklanmayan kumlarda sıvıyı çekme gücü daha fazladır. Bu sayede her gün kumun değiştirilmesine gerek yoktur, haftada bir kez değişim ile uzun süreli kullanım sağlamaya yardımcı olur. Topaklanmayan özelliği ile sıvıyı önlemesin yanında kokunun ortama dağılmasını engellemeye de yardımcı olur.

Tozsuz Yapı

Tozsuz yapısı ile kapalı ortamdaki hava kirliliğini önleyen bu ürün doğaldır. Kapalı ortamlarda olan tuvalet kaplarında kediler için uygundur. Çevre dostu olan bu üründe toksik maddeler bulunmaz bunun sayesinde kötü koku veya tozlu ortam oluşmasını önler.

Rahat Temizlik

Tozsuz özelliği sayesinde kedinin kumunu rahat bir şekilde temizleme imkanı sunar. Her yere dağılmayan bu ürün evinizin de pislenmesini önler, temizlik açısından kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Dağılmayan özelliği ile bir kürek yardımı ile haftada bir kumu değişebilirsiniz. Temizlenmenin kolay olması da bakteri oluşumunu da engeller.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR