EuroGold Yumurtalı Meyveli Kuş Maması 100 grEuroGold
EuroGold Yumurtalı Meyveli Kuş Maması 100 grEuroGold

EuroGold Yumurtalı Meyveli Kuş Maması 100 gr (EUR30475)

Marka : EuroGold
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺39,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺19,90(KDV Dahil)
Barkod : 8681144130475

EuroGold Yumurtalı Meyveli Kuş Maması 100 gr

 

Eurogold kuş maması, kuşlar için özel olarak hazırlanmış,dengeli beslenmelerini sağlayan, ek besin olarak kullanılabilen, yumurtalı meyveli kuş mamasıdır.

Yavru kuşların gelişimi ve büyüme dönemi ile tüy döküm dönemleri için gerekli olan hayvansal ve bitkisel proteinler, vitaminler, mineraller, eser elementler içerir.

Tüy gelişimini destekleyerek sağlıklı ve parlak tüylere sahip olmalarına yardımcı olur.

% 100 doğal ve yüksek proteinli içeriğe sahiptir.

Eurogold kuş maması, kuşların tüy döküm dönemleri ve yavru kuşların büyüme dönemlerinde gerekli olan protein, vitamin ve mineralleri içermektedir. Yavru kuşlar için yumurtadan çıktıkları ilk gün mama beslemesi yapılmaz. İkinci günden itibaren günde 2-3 kez tüy dökümünde her gün diğer dönemlerde ise haftada 1 defa olmak üzere mama ile besleme yapılması uygundur.

 

İçindekiler

Yumurta ve yumurta türevleri, tohumlar, bitkisel protein, meyve aroması ve özleri, yağ ve mineraller.

 

Beslenme Tavsiyesi

Muhabbet, kanarya ve paraket gibi kafes kuşlarının gerek yavrulama dönemlerinde anne kuşun mamayı yiyerek yavrulara kusmak sureti ile beslemesi, gerekse üreme dönemi dışında kuşların yemden alamadığı gerekli ek besinleri alabilmesi amacıyla kullanılır.

 

Eğer kuşlarınızın yavruları varsa; kuşunuzun tüneğine yakın, kolayca ulaşabileceği şekilde ayrı bir mamalık içerisinde sürekli bulundurunuz. Kuşlarınızın yavruları yok ve ek besin olarak kullanıyorsanız, haftada 1-2 kez tüketebileceği kadar bir mamalık ile veriniz, daha sonra mamalığı kafesten alınız.

Not:Kafes içinde mutlaka sürekli taze içme suyu bulundurulmalıdır.Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.Paketi açtıktan sonra güneş ışığından uzak ve serin ortamda ağzı kapalı olarak saklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR