Ever Clean Levander Lavanta Kokulu Topaklaşan Kedi Kumu 10 lt 2 AdetEver Clean
Ever Clean Levander Lavanta Kokulu Topaklaşan Kedi Kumu 10 lt 2 AdetEver Clean

Ever Clean Levander Lavanta Kokulu Topaklaşan Kedi Kumu 10 lt 2 Adet (EVE2912)

Marka : Ever Clean
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺1.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.199,75(KDV Dahil)
Barkod : 50602554922912

Ever Clean Levander Lavanta Kokulu Topaklaşan Kedi Kumu 10 lt 2 Adet

Kediler için, ekstra güçlü koku giderme özellikli, özel karbon içeriği ile sıvıyı anında absorbe edebilen, taze lavanta kokulu, kedi kumu. İçerdiği özel kristaller sayesinde koku emilimini iki kat daha fazla sağlamakta ve kontrol etmektedir. Kristalleri içerisinde bulunan karbon parçacıkları kokunun ve sıvının absorbe edilmesini sağlar.

Ever Clean Levander Lavanta Kokulu Topaklaşan Kedi Kumu Yararları

Yüksek Koku Emilimi

İçerdiği özel kristaller sayesinde koku emilimini iki kat daha fazla sağlamakta ve kontrol etmektedir. Kristalleri içerisinde bulunan karbon parçacıkları kokunun ve sıvının absorbe edilmesini sağlar.

Sağlıklı ve Ferah Ev Ortamı

Yoğun idrar kokusu oluşturan kediler için kullanıma en uygun kedi kumudur. Kum kabında bulunan sıvı ve katı atıkların toplanması her zaman temiz bir görüntü ve koku oluşumunu sağlamaktadır. Ev içerisinde uzun süre taze koku kalmasını sağlar.

Daha Az Atık

Ever Clean Lavander saf, güvenli ve yüksek kaliteli birinci sınıf hammaddeler kullanılarak hazırlanmış bir üründür. % 99 oranında tozsuz ve hipoalerjeniktir. Ever Clean Lavander kedi kumu diğer kedi kumlarına oranla daha az miktarda atık üretmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR