Exo Terra Reptile Egg Incubator 32x36x45cmExo Terra
Exo Terra Reptile Egg Incubator 32x36x45cmExo Terra

Exo Terra Reptile Egg Incubator 32x36x45cm (702-PT2445)

Marka : Exo Terra
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺12.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9.000,00(KDV Dahil)
Barkod : 015561224451

Exo Terra Reptile Egg Incubator 32x36x45cm

Exo Terra İnkubatör, ayarlanabilir sıcaklık ve soğukluk kontrolü ile sürüngen yumurtaları için kuluçka süresinde kullanılmak için tasarlanmıştır. Exo Terra Sürüngen İnkübatörü, cihazın soğumasını ve ısınmasını sağlayan termoelektrik teknolojisini kullanır. Sıcaklık dijital kontrol kullanılarak kolayca ayarlanabilir.

Exo Terra Incubator, inkübasyon ve kuluçkalama sürecini kolayca izlemek için şeffaf bir kapıya ve iç aydınlatmaya sahiptir. Geleneksel inkübatörlerden farklı olarak, Exo Terra İnkübatör, sıcaklık ayarlanan inkübasyon sıcaklığını aştığında otomatik olarak çalışmaya başlar ve sıcaklık, ayarlanan inkübasyon sıcaklığının altına düştüğünde otomatik olarak tekrar ısıtma moduna geçer.

Bu soğutma ve ısıtma kombinasyonu, hızla değişen ortamlarda ve sıcak yaz aylarında oldukça kullanışlıdır. Exo Terra Incubator, ayarlanan inkübasyon sıcaklığına ulaşılana kadar otomatik olarak soğutma moduna geçerek aşırı ısınma nedeniyle yumurta kaybını önler. Nem, ünitenin altındaki sürgülü tablaya su ekleyerek veya suyla ekstra (isteğe bağlı) bir kap ekleyerek sağlanır.

Exo Terra Reptile Egg Incubator Yararları

Farklı Ayar Olanağı

Sıcaklık ve soğukluk ayarı mevcuttur.

LED Gösterge

Parlak LED sıcaklık ayar göstergesi ile Dijital Sıcaklık Kontrolü yapabilirsiniz. Ayarlanabilir inkübasyon sıcaklığı, her tür için doğru inkübasyon sıcaklığını sağlamanıza olanak tanır.

Doğru Isıtma ve Soğutma

 Aşırı sıcaklık dalgalanmaları nedeniyle yumurta kaybını önlemek için doğru soğutma ve ısıtma kombinasyonu.

Fonksiyonel Kullanım

Kuluçka sürecini bozmadan yumurtaları kolayca izlemek için ön panelde bulunan iç aydınlatma düğmesi. Ön panelde bulunan Güç Anahtarı, açma / kapama düğmesi, cihazı inkübasyon arasında açıp kapatmanızı sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR