Felin Natürel Kokusuz Bentonit Kedi Kumu 10 ltFelin
Felin Natürel Kokusuz Bentonit Kedi Kumu 10 ltFelin

Felin Natürel Kokusuz Bentonit Kedi Kumu 10 lt (05061)

Marka : Felin
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺46,07(KDV Dahil)
İndirimli : ₺37,44(KDV Dahil)
Barkod : 8681900005061

Felin Natürel Kokusuz Bentonit Kedi Kumu 10 lt

Kedilerin tuvaletlerindeki kokuyu önleyen ancak aynı zamanda alerjik kediler için özel olarak üretilmiş olan kokusuz yapısı sayesinde alerjilere neden olmayan Felin Natürel Kokusuz Bentonit Kedi Kumu, kolay şekilde sıvıyı emer ve içine hapsederek daha hijyenik bir tuvalet ortamı sağlar.

Felin Natürel Kokusuz Bentonit Kedi Kumu Yararları

Kısa sürede emiciliğini gösteren Felin Natürel Kokusuz Bentonit Kedi Kumu; kısa süre içerisinde sıvıyı emerek içine hapseder ve bu sayede bakteri oluşumu azalır, kedilerin olası hastalıklardan korunması daha kolay hale gelir. Ayrıca kokusuz yapısı sayesinde kedilerin alerjik reaksiyon göstermesine de engel olan Felin Natürel Kokusuz Bentonit Kedi Kumu, kokuyu için hapsederek kokusuz şekilde kullanım avantajı sağlar.

Kokusuz yapısı sayesinde kedilerin rahatsız olmasını engelleyen Felin Natürel Kokusuz Bentonit Kedi Kumu, ev içerisinde herhangi bir tuvalet kokusunun yayılmasını önler ve aynı zamanda kedilerin kokulara karşı alerjik şekilde tepki vermesinin de önüne geçer.

Natürel yapısı sayesinde kediler için sağlıksız olan içerikleri kendisinde barındırmayan, doğal ve kimyasal olmayan içerikler ile üretilen Felin Natürel Kokusuz Bentonit Kedi Kumu; kedilerin sağlıklarını korur ve destekler. Bu sayede sağlıklı bir tuvalet deneyimi yaşanması mümkün hale gelir.

Felin Natürel Kokusuz Bentonit Kedi Kumu Kullanımı

  • Kedinizin tuvalet kabını 7 cm yüksekliğe ulaşana kadar kedi kumu ile doldurunuz.
  • Düzenli olarak kedi kumu kabındaki katı atıkları bir kürek yardımıyla alarak kedinizin tuvalet kabının temiz kalmasına özen gösteriniz.
  • Topaklaşmış, kirlenmiş kedi kumunuzu tuvalete değil, mutlaka çöpe atınız.
  • Eksilen kum miktarını düzenli olarak 7 cm'ye tamamlayınız.
  • Kedinizin tuvalet kabını belirli aralıklarla boşaltıp yıkayarak temizleyiniz.
Paket Boyutu
6-10 lt
Özel İhtiyaç
Kokusuz
Cinsi
Bentonit Naturel
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR