Furminator Uzun Tüylü Orta Irk Köpek TarağıFURMINATOR
Furminator Uzun Tüylü Orta Irk Köpek TarağıFURMINATOR

Furminator Uzun Tüylü Orta Irk Köpek Tarağı (FUR8164)

Marka : FURMINATOR
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺159,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺119,90(KDV Dahil)
Barkod : 8681299608164

Furminator Uzun Tüylü Orta Irk Köpek Tarağı

Patentli Furminator Tüy Alıcı, ev hayvanı sahiplerinin ortak şikayeti olan ve alerjiye yol açtığı bilinen saçılmaya hazır cansız ve gevşek tüyleri çabuk ve kolayca alır (keserek değil). Aletin paslanmaz çelikten yapılmış uygun ağzı ile tüyün üzerindeki ölü gevşek tabaka sıyırılır ve tüye zarar vermeden toplanır.

 • 9,5 - 23 kg arası orta boy uzun tüylü köpekler içindir.
 • Bıçak genişliği 6,7 cm.

Furminator Uzun Tüylü Orta Irk Köpek Tarağı Yararları

Tüy Saçılmasına Kesin Çözüm

Tüy saçılmasını %90 azaltır.

Kolay Kullanım

Ölü kılları ve alt tabakadaki ulaşamadığınız kılları kolayca ve çabukça çıkarır.

Verimli ve Fonksiyonel

Diğer fırça ve taraklardan çok daha iyi iş görür. Ergonomiktir.

Kaliteli Malzeme

Tarak kısmı paslanmaz çeliktir.

Furminator Uzun Tüylü Orta Irk Köpek Tarağı Kullanım Şekli

Furminator Uzun Tüylü Orta Irk Köpek Tarağı kullanım şekli şu şekildedir:

 • Köpeğinizin veya kedinizin kürkü temiz ve TAMAMEN KURU olmalıdır. En iyi neticeyi almak için Furminator Tüy Alıcıyı köpeğinizi veya kedinizi yıkayıp kuruttuktan hemen sonra kullanmanızı öneririz.
 • Furminator Tüy Alıcı çok bol miktarda kıl çıkaracağı için köpeğinizi, ya da kedinizi temizlemesi kolay bir alana alınız Aletin dişleri ve kenarı köpeğinizin veya kedinizin kürkü ile açı yapacak şekilde Furminator Tüy Alıcıyı hayvanınızın kürkünün üzerinde kıllarının büyüme yönünde NAZİKÇE çekerek tarayınız Furminator Tüy Alıcıyı saç fırçası gibi kullanınız.
 • Aleti hayvanınızın cildinden uzaklaşan ve yukarı doğru hareketlerle kullanınız. Aleti hayvanınızın kürkü üzerinde nazikçe ve boydan boya hareket ettiriniz. Aynı bölgede üst üste birkaç kez tarama yapmayınız, hayvanınızın cildini tahriş edebilirsiniz.
 • Hayvanınızın hassas bölgelerinin (mide, bacaklar, cinsel organlar, anüs) çevresinde özellikle dikkatli olunuz. Hayvanınızın kürkünü tararken ÇOK FAZLA AĞIRLIK VE BASINÇ UYGULAMAYINIZ.
 • Derinlemesine ve sert bir tarama hayvanınızın cildinin kızarmasına ve tahriş olmasına neden olabilir. Hassas cildli hayvanların cildi hafif bir taramada bile yanabilir. Eğer hayvanınızın cildinde herhangi bir kırmızılık, veya tahriş olmuş bölgeler görürseniz, bunlar geçene kadar aleti kullanmayınız.

Furminator Uzun Tüylü Orta Irk Köpek Tarağı Genel Hatırlatmalar

Furminator Uzun Tüylü Orta Irk Köpek Tarağı hakkında unutmamanız gereken detaylar:

 • Furminator Tüy Alıcıyı kullanmadan önce hayvanınızın tüylerini dikkatlice gözden geçiriniz. Şayet hayvanınızın tüylerinde dolaşma ve keçeleşme varsa Furminator Tüy Alıcıyı kullanmayınız.
 • Hayvanınızı profesyonel bir hayvan bakım merkezine götürünüz ve tüy bakımını yaptırınız. Furminator Tüy Alıcıyı kullanmadan önce hayvanınızın cildini dikkatlice kontrol ediniz. Hayvanınızın cildinde kızarıklıklar, kesikler, tahriş olmuş bölgeler, sivilceler, vb. problemler varsa Furminator Tüy Alıcıyı kullanmayınız.
 • Hayvanınızın tüylerinde aşırı bir dökülme varsa, sağlığı ya da beslenmesi bozuk olabilir. Hayvanınızın tedavi için bir hayvan hekimine götürünüz.
 • Furminator Tüy Alıcı sadece tüy döken kedi ve köpek türleri için tasarlanmıştır. Furminator Tüy Alıcı tüy dökmeyen kedi ve köpek ırklarında kullanılmamalıdır. Kedinizin ya da köpeğinizin tüy döken türden olup olmadığından emin olmak için bir hayvan hekimine danışınız.
 • Furminator Tüy Alıcının dişleri çok hassastır. O nedenle aletin dişlerini korumak için çok dikkatli olunmalıdır. Aleti kullanmadığınız zamanlarda diş kapağını mutlaka takınız.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR