Keep Off Dış Mekan Kedi Uzaklaştırıcı Jel 400 mlKeep Off
Keep Off Dış Mekan Kedi Uzaklaştırıcı Jel 400 mlKeep Off

Keep Off Dış Mekan Kedi Uzaklaştırıcı Jel 400 ml (KEEP1025)

Marka : Keep Off
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺95,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺75,35(KDV Dahil)
Barkod : 8697407161025

Keep Off Dış Mekan Kedi Uzaklaştırıcı Jel 400 ml

Kedilerin ev içerisinde ve ev dışarısında siz izin vermeseniz bile pek çok alan ile yakın temasa geçmesi söz konusu olabilir. Dışarıda özellikle de çiçekli alanlar ve bitkiler kedinizin ilgisini çekebilir. Bu nedenle de kalıcı olan ancak yine de bitkilerinize ya da dışarıdaki herhangi bir canlıya zarar vermeyen Keep Off Dış Mekan Kedi Uzaklaştırıcı Jel tercih edilebilir.

Keep Off Dış Mekan Kedi Uzaklaştırıcı Jel Yararları

Kediniz Güvende

Dış mekanlarda kedinizin tehlikelerden uzak kalmasını sağlamanız için istenmeyen alanlardan kedinizi uzak tutmanız adına Keep Off Dış Mekan Kedi Uzaklaştırıcı Jel tercih etmeniz önerilir. Bu sayede bitkileriniz güvende olabilir, tehlikeli malzemeleri içeren bir deponuz varsa kedinizin bu alandan uzak durmasını sağlayabilirsiniz ve aynı zamanda onun bahçeden dışarı çıkmasını da engelleyebilirsiniz.

Dış Alanlarda Eğitim Kolaylığı

Kedilerin bir şeyi ellememesi ya da o şeyi yememesi için eğitilmesi genellikle çok zordur ancak eğer kedinizin bir şeyden uzak durmasını isterseniz uzaklaştırıcı spreylerden yararlanmanız da mümkündür. Bu nedenle kedinizin bu tip alanlardan uzak durmasını birkaç sefer sağladığınızda aslında onun için bir eğitim gerçekleştirmiş de olursunuz. Bundan dolayı Keep Off Dış Mekan Kedi Uzaklaştırıcı Jel aslında bir eğitim malzemesi niteliğine de sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR