Kong Köpek Anksiyete Giderici Elbise XsKong
Kong Köpek Anksiyete Giderici Elbise XsKong

Kong Köpek Anksiyete Giderici Elbise Xs (721343711001)

Marka : Kong
İndirim Oranı : %49 İndirim
Fiyat : ₺1.533,44(KDV Dahil)
İndirimli : ₺778,72(KDV Dahil)
Barkod : 721343711001

Kong Köpek Anksiyete Giderici Elbise Xs

Kong köpek anksiyete giderici elbise ile kolay ve etkili bir biçimde birçok sorunu çözmek mümkündür. İç mekan ve dış mekan kullanımı için uygundur.

  • Bu ürün Ekstra Küçük (XS) ırk yavru ve erişkin köpekler, Küçük Irk (S) yavru köpekler için uygundur.
  • Ense kökünden kuyruk sokumuna 25,4 cm olan tüm ırklar için uygundur.
  • Eğer köpeğinizin ense kökünden kuyruk sokumuna aldığınız ölçü 25,4 cm den büyük 30,5 cm den küçük ise S beden almanız gerekmektedir.

Kong Köpek Anksiyete Giderici Elbise YARARLARI

  • Köpeğinizi sakinleştirmeniz gereken birçok duruma kusursuz çözüm sağlar.
  • Kong köpek anksiyete giderici elbise ile köpeğiniz kendini sürekli güvende hissedecek ve korkularını, stresini yenebilecektir.
  • Veteriner Kliniği'ne gitmekten, arabaya binmekten ve araba ile seyahat etmekten korkan, huzursuz olarak kusan veya havlayan, havai fişekten, gök gürültüsü ve şimşekten korkan, yalnız kalmaktan ve sahibinden ayrı kalmaktan korkarak sürekli havlayan köpeklerin sakinleştirilmesi için idealdir.
  • Kong köpek anksiyete giderici elbise ile birlikte verilecek içi ödül veya mama dolu Kong oyuncak köpeğinizin meşgul olmasınıda sağlayarak çok kısa sürede çok etkili çözüm sunacaktır.
  • Tüm vücudu kaplayan özel tasarımı, kutu içerisinden çıkan sakinleştirici etkiye sahip kurutulmuş lavanta kesesi, üzerindeki fosforlu şeritleri, ayarlanabilir ve tam vücuda oturan şık tasarımı, nefes alabilen özel kumaşı ve yıkanabilir olmasıyla çok faydalı ve kullanışlı bir üründür.

Çamaşır makinasında soğuk suda ve düşük devirde yıkanabilir. Ürün göğüs bölümünde bulunan, bu ürünü benzerlerinden eşsiz ve farklı kılan feromon (anne kokusu) içeren kesenin her yıkama öncesi muhakkak çıkarılması, yıkama sonrası yerine konulması gerekmektedir. Aksi takdirde ürün özelliğini yitirebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR