Köpek Dışkı Poşeti 4'lü SetDiğer
Köpek Dışkı Poşeti 4'lü SetDiğer

Köpek Dışkı Poşeti 4'lü Set (BAG0019)

Marka : Diğer
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺59,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺42,90(KDV Dahil)
Barkod : 6933434510019

Köpek Dışkı Poşeti 4'lü Set

Köpeklere tuvalet alışkanlığı iyi bir eğitim ile kolaylıkla kazandırılabilir. Bu nedenle daha yavruluk dönemlerinden itibaren bu konudaki eğitimlerine başlanmalıdır. Köpeklerde tuvalet eğitimi için kullanılabilecek birçok ürün bulunmaktadır. Köpek dışkı poşeti de bu ürünlerden biridir.

Köpek dışkı poşeti, köpeğin tuvalet ihtiyacını istenilen yere yapması adına yardımcı üründür. Gezintiler sırasında köpekler tarafından yapılan çiş ya da kakalar köpek kaka torbası kullanılmadığında çevrenin kirlenmesine neden olmaktadır. Çevre temizliği konusunda bilinçli köpek sahipleri köpeklerin dışkılarını bulundukları yerde bırakmaz ve Köpek dışkı poşeti kullanarak temizlerler. Köpek dışkı toplama seti ve dışkı toplama poşetleri ise bu gibi durumlara pratik çözüm sağlamaktadır. 

Köpek Dışkı Poşeti Yararları

Kolay Kullanım

Parklarda ya da caddelerde yapılan gezintiler sırasında köpeklerin yaptığı dışkıların kolay bir şekilde toplanabilmesi için köpek dışkı toplama seti kullanılabilir. 

Çevre Temizliğine Katkı

Çevre temizliğini sağlamak adına oldukça önemli olan bu ürün bazen bir kemere bazende bir köpek tasması üzerine takılarak kullanılabilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR