Zoostar Kedi Köpek Taşıma Çantası Plastik MorZooStar
Zoostar Kedi Köpek Taşıma Çantası Plastik MorZooStar

Zoostar Kedi Köpek Taşıma Çantası Plastik Mor (ZO0808)

Marka : ZooStar
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺115,19(KDV Dahil)
İndirimli : ₺69,35(KDV Dahil)
Barkod : 8693135050808

 Zoostar Kedi Köpek Taşıma Çantası Plastik Mor

Zoostar Kedi Köpek Taşıma Çantası,  kedinizi veya köpeğinizi bir yerden başka bir yere nakli için kullanabileceğiniz, emniyet kemerinin geçebileceği özel tasarıma sahip, sert plastikten, havalandırma ızgaralarına sahip kedi veya köpek taşıma kabı. Kedinizi bu ürüne alıştırmak için Zoostar'ın 4238 ve 4241 kodlu kedi otu spreyi (catnip) ürününü kullanabilirsiniz. Kediotu kedinizin ürüne karşı merakını arttıracaktır. Kediniz kedi otu kokusunu aldığında rahatlamış ve sakinleşmiş olarak ürünü benimseyecektir. Kedinizi herhangi bir ürüne alıştırmak için oldukça etkili bir yöntemdir. Özellikle taşıma kaplarında taşıma kabını seyahatten önce kedinizle tanıştırmanız ve ürüne güven duymasını sağlamanız çok önemlidir.

  • Ürün Renk: Mor

Zoostar Kedi Köpek Taşıma Çantası Yararları

Ergonomik Tutma Sapı

Sarsıntı hissini en az da indiren dengede durmayı sağlayacak olan altı taban yapısı ve ergonomik tutma sapıyla birlikte uzun süreler kullanım gerçekleştirebilirsiniz. 

Kompakt Tasarım Şekli

Dış malzemesi kompakt ve şık tasarım hali ile birlikte beklentilerinizi karşılayabilir. 

Dışarıyı İzleme İmkanı

İstediğiniz her türlü yere götürürken bu özel çantayı kullanabilir ve dışarıyı kolayca izleyebilmelerine yardımcı olacak dış malzemesi ile birlikte kaliteden taviz vermezsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR