Lion Pet Boncuk Uçlu Kedi Köpek TarağıLion
Lion Pet Boncuk Uçlu Kedi Köpek TarağıLion

Lion Pet Boncuk Uçlu Kedi Köpek Tarağı (LİO0011)

Marka : Lion
İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺29,84(KDV Dahil)
İndirimli : ₺20,62(KDV Dahil)
Barkod : 862016680011

Lion Pet Boncuk Uçlu Kedi Köpek Tarağı

Kedilerin ve köpeklerin taranması, günlük tüy bakımları için son derece önemlidir. Tüylerin sağlıklı şekilde uzaması için doğru tarağın seçilmesi gerekmektedir. Bu sebeple de Lion Pet Boncuk Uçlu Kedi Köpek Tarağı, kedinizin ve köpeğinizin sağlığı için iyi bir tercih olabilecektir.

Lion Pet Boncuk Uçlu Kedi Köpek Tarağı Yararları

Tüylerin Bakımına Yardımcı İçerik

Kedilerin ve köpeklerin tüylerinin taranması, onların dökülen tüylerden arınmasını sağlar. Ayrıca tüylerin arasında kalabilen kirler, toz ve sokaktan gelen pislikler de kedi ve köpeklerin tüylerinden tarayarak kolaylıkla ayrıştırılabilir. Bu sebeple kedi ve köpek taraklarının kullanımı aslında tüylerin iyi şekilde temizlenmesine yarar sağlar.

Tüylerin Dolaşmasına Son

Tüyler kimi zaman çok uzun olduğunda birbirine dolaşabilir. Bu durumda hem kedinizin rahatsızlık hissetmesi hem de tüylerin sağlıksız ve bakımsız bir görünüme sahip olması olası hale gelecektir. Kedinizin tüylerinin birbirine dolaşmasını önlemeniz için tüylerini sık şekilde taramanız gerekir.

Dökülen Tüyleri Engelleyin

Kedilerin ve köpeklerin tüyleri yoğun şekilde dökülebilir. Çok sık ve yoğun şekilde tüylerin dökülmesi, kedi ve köpeklerin tüylerinin hava almasını önleyerek ölü tüylerin deriye zarar vermesine neden olur. Bundan dolayı dökülen tüyler tarak yardımıyla toplanmalıdır. Lion Pet Boncuk Uçlu Kedi Köpek Tarağı da bunun gibi farklı işlevler için iş görmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR