Mırmır Lavanta Kokulu Bentonit Kedi Kumu 10 lt 4 AdetMır Mır
Mırmır Lavanta Kokulu Bentonit Kedi Kumu 10 lt 4 AdetMır Mır

Mırmır Lavanta Kokulu Bentonit Kedi Kumu 10 lt 4 Adet (MIR1894)

Marka : Mır Mır
İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺237,35(KDV Dahil)
Barkod : 86817374241894

Mırmır Lavanta Kokulu Bentonit Kedi Kumu 10 Lt 4 Adet

Mırmır Lavanta Kokulu Bentonit Kedi Kumu; mükemmel topaklaşma etkisiyle sıvıyı içine çeker ve anında topaklaşır. Bu özelliği ile size ve kedinize zarar verebilecek her türlü bakterinin üremesinin önüne geçilmiş olur. Mırmır kedi kumu üretilirken tüketicinin kullandığı ortamda tozlanma meydana gelmemesi için özel işlemlerden geçirilerek toz miktarı minimum düzeye indirgenmiştir.

Mırmır Lavanta Kokulu Bentonit Kedi Kumu Yararları

%100 Doğal

Mırmır kedi kumu içeriğinde tamamen doğal hammaddeler kullanılması sebebiyle sizin ve kedinizin sağlığına zarar verecek herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır.

Emicilik Özelliği

Mırmır kedi kumu, mükemmel topaklaşma etkisiyle sıvıyı içine çeker ve anında topaklaşır. Bu özelliği ile size ve kedinize zarar verebilecek her türlü bakterinin üremesinin önüne geçilmiş olur.

Minimum Tozlanma

Mırmır kedi kumu üretilirken tüketicinin kullandığı ortamda tozlanma meydana gelmemesi için özel işlemlerden geçirilerek toz miktarı minimum düzeye indirgenmiştir.

Koku Önleyici Etkisi

Mırmır kedi kumu çevreye kötü kokuların yayılmasını önlemesinin yanı sıra, sıvı ile temas etmesi durumunda bulunulan ortama hoş bir koku verir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR