Molly Karidesli Somonlu Yetişkin Kedi Maması 15 kgMolly
Molly Karidesli Somonlu Yetişkin Kedi Maması 15 kgMolly

Molly Karidesli Somonlu Yetişkin Kedi Maması 15 kg (MLY70143)

Marka : Molly
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺380,16(KDV Dahil)
İndirimli : ₺317,95(KDV Dahil)
Barkod : 8680542870143

Molly Karidesli Somonlu Yetişkin Kedi Maması 15 kg

 

1 yaşını doldurmuş yetişkin kediler için Molly Yetişkin Kedi Maması, kedinizin günlük beslenme ihtiyacını tam olarak karşılayabilmek için kedi ve köpek beslenme uzmanları tarafından formüle edilmiş ve yüksek kaliteli içeriğinden dostlarımızın tam olarak faydalanması hedeflenerek ileri extruder teknolojisi ile üretilmiştir.

 

Kedilerinizin özellikle böbrek ve sindirim sistemi hassasiyeti göz önünde bulundurularak Molly Yetişkin Kedi Maması formülasyonunda özenle seçilmiş hammaddelerin besin değerleri dengesi optimum seviyede sağlanmıştır.

 

Tum Irklar İçin Tam ve Dengeli Yetişkin Kedi Maması Karidesli Somonlu Complete Balanced for All Breeds Adult Cat Food Shrimp Salmon pH Control Dengelenmiş pH seviyesi ile üriner taş oluşum riskini azaltmaya yardımcı olur. Ideal Weight Kilolu ve/veya kısırlaştınlmış kedinizin ideal vücut ağırlığını korumak için özel olarak formüle edilmiştir.

 

Digestive Control Sindirilebilirliği yüksek içeriği ile besinlerden yararlanımı maksimum seviyeye çıkararır. pH Kontrol Molly Shrimp Salmon, dengelenmiş pH seviyesi (<7) ile üriner taş oluşumu riskini azaltmaya yardımcı olur.

 

Vücut Kondisyonu ve Güçlü Kas Yapısı İçerdiği yüksek kaliteli somon, karides ve tavuk gibi hayvansal proteinler; kas yapısı ve iyi bir vücut kondisyonu oluşumunu desteklemek üzere gerekli aminoasitleri temin eder.

 

Sağlıklı ve Parlak Tüyler Somonun içeriğindeki zengin Omega-3 ve Rafine Tavuk Yağının içerdiği Omega-6 ile sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumuna yardımcı olur. Sağlıklı Sindirim Sistemi Sağlıklı tahıl ve pirinç içeriği ile besinlerin daha kolay sindirilmesini sağlayarak, yaşamsal aktiviteler için enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı olur.

 

Besinlerden yararlanımın maksimum seviyeye çıkarılmasını, böylece daha az ve kuru dışkı atılımını destekler.

 

Görme ve Kalp Sağlığı Kusursuz bir sinir sisteminin sağlanmasına yardımcı olur. kalp sağlığının ve görme kabiliyetinin korunmasına yardımcı olmak için gerekli olan Taurin yüksek miktarda ilave edilmiştir. Tartarsız Sağlıklı Dişler Dişleri tartar ve plak oluşumundan korumaya yardımcı olan tanecik yapısı elde etmek için lifler ilave edilmiştir.

Kedi Yaş Aralığı
Yetişkin (1-7 Yaş)
Kedi Maması Formu
Kuru Mama
Kedi Maması Tahıl Oranı
Tahıllı
Kedi Özel Gereksinim
Kalp Sağlığı Sindirim Hassasiyeti Tüy ve Deri Sağlığı
Kedi Maması İçerik
Balık
Kedi Maması Paket Boyutu
11-15 kg
Kedi Irk Özelliği
Tümüne Uygun
Benzer Ürünler