Molly Light & Sterilised Somonlu Kısır Kedi Maması 15 kgMolly
Molly Light & Sterilised Somonlu Kısır Kedi Maması 15 kgMolly

Molly Light & Sterilised Somonlu Kısır Kedi Maması 15 kg (MLY70150)

Marka : Molly
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺335,28(KDV Dahil)
İndirimli : ₺275,00(KDV Dahil)
Barkod : 8680542870150

Molly Light & Sterilised Somonlu Kısır Kedi Maması 15 kg

 

Molly Light Sterilised; kilolu ve/veya kısırlaştırılmış kediler için özel olarak formüle edilmiştir. Kedinizin Kilo kontrolünün sağlamasına yardımcı olurken lezzetli bir mamada tüm temel besinleri sunacak şekilde dikkatle dengelenmiş protein ve yağ seviyelerini içerir.

 

Molly Light Sterilised, lezzetli besinler ile sağlıklı bir süreçte kedinizin ideal kilolarına kavuşmasına yardımcı olacaktır. Sağlıklı Vücut Kondisyonu, İdeal Kilo ve Güçlü Kas Yapısı İçeriğindeki yüksek kaliteli hayvansal proteinler. L-Carnitine ve Vitamin A ile ideal kilonun korunması için organizmada yağın enerjiye dönüşümünü destekler ve kas hücrelerinin sağlıklı oluşumuna yardımcı olur.

 

pH Kontrol Molly Light Sterilised, dengelenmiş pH seviyesi (<7) ile üriner taş oluşumu riskini azaltmaya yardımcı olur. Kilo Koruma Formülü Dengelenmiş protein. yağ oranına sahip Molly Light Sterilised ile kediniz vücudundaki fazla kiloları verirken, kas sağlığını destekler.

 

Sağlıklı Sindirim Sistemi Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas bir pişirme işlemine tabi tutulması ile Molly Light Sterilised maksimum sindirimin sağlanmasına yardımcı olur. Sağlıklı Bağışıklık Sistemi Molly Light Sterilised içeriğindeki doğal prebiyotik lifler bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini destekler ve patojenlerin zararlı etkisinin azaltılmasına yardımcı olur, bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optimize eder.

 

Deri ve Tüy Sağlığı Molly Light Sterilısed, sağlıklı deri yapısını ve parlak tüylerin oluşumunu desteklemek üzere vitaminler ve amino asitlerce zenginleştirilmiş. Omega-6, Omega-3 yağ asitleri oranı dengelenmiş içeriğe sahiptir. Dengeli Vitamin ve Mineraller Metabolizmayı desteklemek ve sürekli enerji üretimini sağlamak üzere optimal düzeyde vitaminler içermektedir. Temel iz mineraller, vücudun kolaylıkla absorbe edebileceği ve faydalanabileceği formdadır.

 

Tüy Yumağı Atımı Sindirim sisteminin bozulmasına sebep olan tüy yumaklarının dengelenmiş besinsel lif içeriği ile çözülerek, kolayca atılmasına yardımcı olur. Görme ve Kalp Sağlığı Sinir sisteminin, kalp sağlığının ve görme kabiliyetinin desteklenmesi için gerekli olan Taurin yüksek miktarda ilave edilmiştir.

 

İçindekiler:

Kurutulmuş Tavuk Proteini, Baldo Pirinç, Bezelye, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

Kedi Yaş Aralığı
Yetişkin (1-7 Yaş)
Kedi Özel Gereksinim
Kısırlaştırılmış Kilolu Tüy ve Deri Sağlığı
Kedi Maması İçerik
Balık
Kedi Maması Paket Boyutu
11-15 kg
Benzer Ürünler