Pawise Yun N Fun Tavuk Aromalı Çiğneme Köpek Oyuncağı 11 cmPawise
Pawise Yun N Fun Tavuk Aromalı Çiğneme Köpek Oyuncağı 11 cmPawise

Pawise Yun N Fun Tavuk Aromalı Çiğneme Köpek Oyuncağı 11 cm (45825)

Marka : Pawise
İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺92,15(KDV Dahil)
İndirimli : ₺63,36(KDV Dahil)
Barkod : 8884647545825

Pawise Yun N Fun Tavuk Aromalı Çiğneme Köpek Oyuncağı 11 cm

Şık bir tasarım ile üretilmiş olmasından dolayı kullanım alanında herhangi bir görüntü kirliliğine neden olması söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle hem sizin göz zevkinize hitap eder hem de kullanım alanında görüntü bozukluğuna neden olmayacağından dolayı esteti bir görüntü elde edebilmenize imkân sağlamaktadır. Üretiminde kullanımı gerçekleştirilen malzeme oldukça sağlam bir yapıya sahip olmaktadır. Bundan dolayı köpeğinizin sürekli olarak çiğneyeceği oyuncağında herhangi bir yırtılma ya da kopma etkisinin gözlenmesi mümkün olmaz. 

  • Ürün Ebat: 11 cm

Pawise Yun N Fun Tavuk Aromalı Çiğneme Köpek Oyuncağı Yararları

Yıkanabilir

Kirlenmesi durumunda yıkanabilen bir yapısı bulunmaktadır. Bol su ve sabun yardımı ile etkili bir hijyen sağlayarak köpeğinize çok daha sağlıklı bir çiğneme deneyimi yaşatabilmeniz mümkün olmaktadır.

Aromalı

Tavuk aromasına sahip olmasından dolayı köpeğinizin içgüdüsel olarak gelen çiğneme isteğini oldukça lezzetli bir biçimde giderebilmesi mümkün olmaktadır.

Sağlıklıdır

Üretiminde kimyasal bir bileşen kullanılmamış olmasından dolayı köpeğinizin sağlığına zarar verebilecek herhangi bir unsur bulunmaz. Böylelikle köpeğinizin hem keyifli hem de sağlıklı bir çiğneme işlemi gerçekleştirmesi söz konusu olur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR