₺1.345,89 KDV Dahil
₺1.500,35 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo

Pedigree Köpek Mamaları

Herkesin ulaşabileceği modern bir mama yaratma felsefesi ile ürünlerini geliştiren Pedigree markası, evcil köpek maması üretiminde yaklaşık 80 yıldır faaliyetlerine devam ediyor. Her cins ve yaştan köpeğin sağlığı ve mutluluğu için mükemmel kalitede mamalar geliştiren marka, besin değeri yüksek ürünleri ile sektörde farkını ortaya koyuyor. Pedigree köpek mamaları ile siz de sevimli dostunuzun sağlıklı beslenmesini mümkün kılabilirsiniz. Pedigree köpek maması çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Pedigree Kuru Köpek Maması

Köpeğinizin sağlıklı ve formda kalması için Pedigree kuru köpek mamalarını güvenle tercih edebilirsiniz. Köpeğinizin organlarının en iyi şekilde çalışması için onun vitamin, mineral, protein ve yağ asitleri yönünden yoğun olan mamalarla beslenmesi önemlidir. Evcil hayvan beslenmesinde bir dizi temel unsur vardır. En önemlisi de evcil hayvanın, besin bileşenlerini doğru oranlarda alması gerektiğidir. İşte Pedigree mamalar, köpeğinizin ihtiyacı olan besin maddelerini ideal şekilde almasına yardımcı olur.

Pedigree Yavru Tavuklu Kuru Mama, yavru köpekler için geliştirilmiş tam ve dengeli bir köpek mamasıdır. Yavru köpek beslenmesi düşünülerek formüle edilen ürün, köpek dostunuzun günlük aktifliğine ve besin ihtiyacına hitap eder. Pedigree Küçük Köpek Biftekli ve Sebzeli Kuru Mama, küçük ırk köpekler için uygundur. Protein yönünden zengin olan mama, aynı zamanda vitamin ve mineral içeriği ile fark yaratır.

Markanın en popüler ürünlerinden biri de şüphesiz ki Pedigree Biftekli Kuru Mama olur. Biftekli aroması ile dikkat çeken mama, köpeklerin damak tadına hitap ederken diğer yandan köpek dostlarımızın protein ihtiyacını en iyi şekilde karşılar. Pedigree Tavuklu Kuru Mama da evcil dostlarımızın beğenerek tükettiği mamalardan biridir. Besin bileşenleri açısından yoğun olan bu ürün, köpeklerin genel vücut sağlığını teşvik eder.

Pedigree Yaş Köpek Maması

Pedigree yaş köpek mamaları, zengin içeriği ve yüksek lezzet sunmasıyla bir adım öne çıkar. Köpek dostlarımızın sıvı gereksinimine de hitap eden bu mamalar, onların sağlığı ve genel refahı düşünülerek özel olarak formüle edilmiştir. Pedigree Tavuklu Yavru Köpek Konserve Maması, yavru köpeklerin tam ve dengeli beslenmesine yardımcı olur. Rahat sindirim için doğal lifler içeren bu mama, aynı zamanda köpeğinizin tüy ve deri sağlığını koruyan omega 6 ve çinko yönünden de yoğundur. Bu yavru köpek maması, sevimli dostunuzun doğal savunmasını desteklemek amacıyla E vitamini ve çeşitli mineraller barındırır.

Pedigree Köpek Konserve Maması Biftekli, köpeklerin severek tükettiği yaş mamalar arasında yer alır. Yoğun lezzeti sayesinde köpeklerin mutlu olmasına yardımcı olur. Köpeklerin genel sağlığını teşvik eden bu mama, aynı zamanda kas gelişimini de destekleyen proteinler yönünden oldukça zengindir. Yapısındaki kalsiyum sayesinde kemik ve diş gelişimine de katkıda bulunur.

Pedigree Tavuk ve Sebzeli Konserve Köpek Maması, hem proteinler açısından hem de vitaminler ve mineraller bakımından son derece zengin bir mamadır. Yapısındaki E vitamini nedeniyle köpeklerin bağışıklık sistemini güçlendirir ve hastalıklara karşı onları korur. Köpeklerin vücut direncini artıran mama, aynı zamanda onların kas ve kemik gelişimine de yardımcı olur.

Pedigree Ödül Köpek Maması

Köpeklerin eğitimini ve gelişimini teşvik eden Pedigree ödül mamaları, lezzetli içeriği ile köpeklerin mutluluk seviyesine de katkıda bulunur. Köpeklerin bakım ve ödül gereksinimine hitap eden bu mamalar, sağlıklı ve besleyici besinler olarak dikkat çeker. Pedigree Jumbone Biftekli Köpek Ödülü, köpek dostunuzun savunma sistemini kuvvetlendirmeye destek olan vitaminler barındırır. Bu ödül maması ek olarak köpek dostunuzun kemik gelişimini teşvik edecek miktarda kalsiyum içerir. Yapısındaki omega 3 desteği ise köpeğinizin daha fit olmasına yardımcıdır.

Pedigree Dentastix Köpek Ödül Bisküvisi, köpeğinizin ağız bakımına destek olurken aynı zamanda onun sağlıklı beslenmesini teşvik eder. Günlük olarak düzenli şekilde kullanımı, köpeklerde tartar oluşumunu yüzde 80 oranında azaltır. Bu köpek ödülü sayesinde evcil dostunuzun dişleri güçlenir. İlave şeker ve tatlandırıcı barındırmayan ürün, köpeklerin sağlığını optimal anlamda korur.

Pedigree Rodeo Biftekli Köpek Ödül Maması, sevimli dostunuzun savunma sistemini güçlendirmeye destek olmak amacıyla yeteri oranda vitamin içerir. Kalsiyum yönünden yoğun olan bu ödül maması, köpeğinizin diş ve kemik gelişimine katkı sağlar. Biftekli aroması ise köpeğinizin mutlu olmasına yardımcıdır.

Pedigree Köpek Mamaları ile İlgili Sık Sorulan Sorular
En Çok Tercih Edilen Pedigree Ödül Mamaları Hangileri?
En Çok Tercih Edilen Pedigree Konserve Mamaları Hangileri?

Pedigree markası, köpekler için son derece sağlıklı ve besleyici konserve mamalar geliştirir. Markanın en çok tercih edilen yaş mamaları:

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR