Pet Love Koku Giderici Lavanta Özlü Sprey 400 mlPET LOVES
Pet Love Koku Giderici Lavanta Özlü Sprey 400 mlPET LOVES

Pet Love Koku Giderici Lavanta Özlü Sprey 400 ml (PET9510)

Marka : PET LOVES
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺80,63(KDV Dahil)
İndirimli : ₺48,53(KDV Dahil)
Barkod : 8697407159510

Pet Love Koku Giderici Lavanta Özlü Sprey 400 ml

Kedilerin tuvaletlerinden ya da yataklarından kötü koku yayılması mümkündür. Özellikle de kedinizi yıkadıysanız ve kediniz evin içerisindeki tekstil ürünlerine ıslak şekilde yattıysa bu alanlarda dahi koku oluşabilir. Bu tip kokulardan evinizi arındırmak için Pet Love Koku Giderici Lavanta Özlü Sprey ürününü tercih edebilirsiniz.

Pet Love Koku Giderici Lavanta Özlü Sprey Yararları

Tuvalet Kokusuna Son

Kedilerin özellikle de tuvaletleri ve tuvaletlerinin çevresi kokabilir çünkü kedinizin tuvaletinin içerisinde tercih ettiğiniz kum, kokuyu iyi şekilde hapsetmiyor olabilir ya da kedinizin tuvaleti açık olmasından dolayı keskin tuvalet kokusunu dışarı çıkarıyor olabilir. Bu tip durumlarda Pet Love Koku Giderici Lavanta Özlü Sprey ürününü tercih etmeniz, kedinizin tuvalet kokusundan kurtulmanıza yardımcı olabilecektir.

Zararsız İçerik

Kedilerin bulunduğu alanlarda güvenle tercih edilebilecek olan Pet Love Koku Giderici Lavanta Özlü Sprey ürünü, kedilerin sağlığı için zararlı herhangi bir madde içermez ve kedilerin devamlı şekilde kullandığı kedi yatağı gibi alanlara dahi uygulanabilir.

Hoş Koku Garantisi

Hoş koku vermek ve kötü kokuları gidermek amacı ile tercih edilen bu ürün, kedilerin bulunduğu alanlarda meydana gelen kötü kokuların giderilmesini sağlarken aynı zamanda güzel kokuların tüm evinizi sarmasına yarar sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR