Pro Plan Natural Defence Küçük ve Mini Irk Sığır Etli Köpek Maması 7 kg
Pro Plan Natural Defence Küçük ve Mini Irk Sığır Etli Köpek Maması 7 kgPro Plan
Pro Plan Natural Defence Küçük ve Mini Irk Sığır Etli Köpek Maması 7 kgPro Plan
Pro Plan Natural Defence Küçük ve Mini Irk Sığır Etli Köpek Maması 7 kgPro Plan

Pro Plan Natural Defence Küçük ve Mini Irk Sığır Etli Köpek Maması 7 kg (PRP00917)

0,00
Marka : Pro Plan
Fiyat : ₺235,00(KDV Dahil)
Barkod : 7613036700917

Son Kullanım Tarihi

 

Pro Plan Natural Defence Küçük ve Mini Irk Sığır Etli Köpek Maması 

Doğal bağışıklığı desteklediği kanıtlanmış, küçük ve mini ırk yetişkin köpekler için tam granül mamadır. Yüksek oranda sığır eti ve zeytinyağı içerir.

İnsanlar tarafından bilinen doğal bileşenlerin faydaları, evcil hayvanınızın daha uzun ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olacak çığır açan Natural Elements mamasında artık köpekler için de mevcuttur. Bu tarif, zeytinyağı ve bağışıklık sistemi, hayati organları ve genel sağlığı destekleyen yüksek düzeyde antioksidanlarla zenginleştirilmiştir.

Yüksek kaliteli proteinler, sağlıklı bir kalp ve kasların korunmasına yardımcı olurken, temel besinlerin kombinasyonu eklemleri destekler ve böylece köpeğin aktif yaşam tarzına katkıda bulunur. Aynı zamanda ağız boşluğunun genel bakımı için de yararlıdır.

İçindekiler

Sığır eti * (% 20), buğday *, kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç * (% 14), mısır *, hayvansal yağ, kurutulmuş şeker pancarı posası, soya unu, mısır Proteini, mineraller, buğday glüteni, tatlandırıcı et özleri, zeytin yağ * (% 1,5), kuru yumurta, balık yağı.

Besin Katkı Maddeleri

Vitamin A: 30.000mj / kg ; Vitamin D3: 990; Vitamin E: 940; mg / kg: Vitamin C: 140; demir sülfat monohidrat: (Fe: 98); susuz kalsiyum iyodat: (I: 2.5); bakır sülfat pentahidrat: (Cu: 15); manganez sülfat monohidrat: (Mn: 46); çinko sülfat monohidrat: (Zn: 150); sodyum selenit: (Se: 0.14).

Analitik Bileşenler

Protein:% 27

Yağ içeriği:% 16

İnorganik içerik:% 7,5

Ham selüloz:% 2,5

Yaş Aralığı
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Kuru Mama
Tahıl Oranı
Tahıllı
Irk Boyutu
Küçük Irk (5-10 kg)
İçerik
Sığır
Paket Boyutu
6-10 kg
Irk Özelliği
Tüm Küçük Irklar