Pro Plan Sterilised Alabalıklı Kısır Kuru Kedi Maması 1,5 kgPro Plan
Pro Plan Sterilised Alabalıklı Kısır Kuru Kedi Maması 1,5 kgPro Plan
Pro Plan Sterilised Alabalıklı Kısır Kuru Kedi Maması 1,5 kgPro Plan
Pro Plan Sterilised Alabalıklı Kısır Kuru Kedi Maması 1,5 kgPro Plan

Pro Plan Sterilised Alabalıklı Kısır Kuru Kedi Maması 1,5 kg (PPKESO2413)

0,00
Marka : Pro Plan
Fiyat : ₺113,19(KDV Dahil)

Pro Plan Okyanus Balıklı Kümes Hayvanlı Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Tüm Kedilerin yaşam evresi,ırkı ve kısırlaştırılma durumu gıda seçiminde son derece önemlidir.Kısırlastırlımış kedilerin enerji ihtiyaçları diğerlerine oranla daha azdır.Pro Plan Okyanus Balıklı Kümes Hayvanlı Kısırlaştırılmış Kedi Maması kısırlaştırma operasyonu sonrası kilo alma eğilimi artan kedilerin tüm besinsel ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanmış purına kalitesiyle üretilmiş bir mamadır.Hareket oranlarında,fiziksel aktivitelerinde operasyon sonrası meydana gelen azalma mama seçimi üzerinde son derece etklidir.Yanlış bir mama seçimi hem aşırı kilo artışına hemde üriner sistem vb üzerindede olumsuzluklara yol açabilir.Buna bağlı olarak yetişkin maması tüketilmesi sağlıkları açısından olumlu olmaz.

Pro Plan Okyanus Balıklı Kümes Hayvanlı Kısırlaştırılmış Kedi Maması bu ihtiyaçları dikkate alınarak sağlıklı beslenmeleri için gerekli olan ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir.

Pro Plan Okyanus Balıklı Kümes Hayvanlı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1 yaş üzeri kısırlaştırılmış kediler için uygundur. Çifte lezzet ile hazırlanan Proplan kedi maması kısırlaşmış kedilerin azalan enerji ihtiyacına uygun olarak formüle edilmiş, yüksek sindirilebilirliğe sahip, kilo kontrollü sağlamaya yönelik yetişkin kedi mamasıdır.
Pro Plan Okyanus Balıklı Kümes Hayvanlı Kısırlaştırılmış Kedi Maması içeriği; kısırlaştırlmış kedilerin üriner sistemini destekleyecek ve böbrek fonksiyonlarının sağlıklı devamını sağlamaya yöneliktir.Pro plan çifte lezzet kısırlaştırlımış kedi maması ile artırılmış lezzeti ve protein oranı ile kısırlaştırılmış kedilerin özelliklerine besin ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmıştır.

Kilo kontrolü sağlamak ve kilo artışı fazla yağ depolama riskini önlemek amacıyla sindirilebilirliği düşürülmüş karbonhidrat içeriğine sahiptir.

İçeriğindeki çözünemeyen lif ve glukoz ile emilim oranı düzenlenmesi sağlanır.

Üriner sistem fonksiyonlarının düzenini sağlamak için;Kalsiyum, fosfor, sodyum ve klorid gibi esansiyel minerallerin yardımı ile idrar pH'ının ideal 6.3 ve 6.6 aralığındadır

Bağışıklık sistemini desteklemek ve vücutta serbest radikallerin zararlı etkilerini azaltmak amacıyla Vitamin E, C ve selenyum içeriğine sahiptir.

Ağız diş sağlığı ve kemik gelişimi açısından kalsiyum desteği bulunmaktadır.

Antikor gelişimini artırımaya yönelik etkisi olacaktır balık ve kümes hayvanlarından sağlanan proteinin.
Yaş Aralığı
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Kuru Mama
Tahıl Oranı
Tahıllı
Özel Gereksinim
Kısırlaştırılmış
İçerik
Balık
Paket Boyutu
0-5 kg
Irk Özelliği
Tümüne Uygun