Reflex Plus Urinary Tavuklu Kedi Maması 15 kgReflex Plus
Reflex Plus Urinary Tavuklu Kedi Maması 15 kgReflex Plus

Reflex Plus Urinary Tavuklu Kedi Maması 15 kg (RFP27403)

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺402,97(KDV Dahil)
İndirimli : ₺335,81(KDV Dahil)
Barkod : 8698995027403

Reflex Plus Urinary Tavuklu Kedi Maması 15 kg

 

İÇİNDEKİLER: Hidrolize Tavuk Proteini, Mısır, Pirinç, Tavuk Yağı, Psyllium Lifi, Şeker Kamışı Lifi, Şeker Pancarı Posası, Ciğer Aroması, Vitamin ve Mineraller, Dl-methionine, Bira Mayası, Keten Tohumu,  Ksilo Oligosakkarit, Tuz, L-Karnitin, Yukka Shidigera, Doğal Koruyucular ve Antioksidanlar.

 

MİNERALLER: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İodine, Çinko, Bakır, Demir, Selenyum.

 

VİTAMİNLER: Vit. A, Vit. D, Vit. C, Vit. B1 - B2 - B3 (Niasin) - B6 - B12 - B7 (Biotin) - B9 (Folik Asit), Vit.k, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

 

 

BESİN DEĞERLERİ

 

 

BESİN DEĞERLERİ BESLEYİCİ İLAVELER

 

Ham Protein

%34

Vitamin A (E672)

18000 IU/kg

Ham Yağ

%14

Vitamin D3(E671)

1500 IU/kg

Ham Kül 

%7

Vitamin E (3A700)

200 mg/kg

Ham Selüloz ( Lif )

%4

Vitamin C (Stay C)

200 mg/kg

 

 

Taurin

1500 mg/kg

 

BESLEME ÖNERİLERİ ve UYARILAR: Kedinizin ağırlığına (kg) ve siluetine (A- Zayıf, B- Normal, C-Fazla Kilolu) göre önerilen günlük beslenme miktarları (gram/gün) için tabloya bakınız. • Günlük verilecek mama miktarı, dış ortam sıcaklığı, kedinizin yaşam şartları (ev içinde/dışında), karakterine ve aktivitesine bağlı olarak değişebilir. • Kedinizin ideal ağırlığında olabilmesi için mama miktarının tartılarak verilmesi önemlidir. • Verilecek mama miktarının doğru ayarlanmasında, kedinizin iştah durumunun, görünümünün ve dışkısının değerlendirilmesi yardımcı olacaktır. • Bir mamadan diğerine geçiş, aşamalı olarak her iki mamanın küçük miktarlarının karıştırıldıktan sonra bir hafta boyunca verilmesi yolu ile yapılmalıdır. • Mama kabının yanında daima temiz ve taze su bulundurunuz. Suyu temiz bile görünse en az günde bir kez değiştiriniz. • Ürünü kuru ve serin bir yerde saklayınız ve her kullanımdan sonra ambalajın iyice kapatıldığından emin olunuz. • Üretim tarihi & tavsiye edilen tüketim tarihi, parti kodu ve fabrika onay numarasını paketin üzerinde görebilirsiniz. Depolama ömrü üretim tarihinden itibaren 18 aydır.

Kedi Yaş Aralığı
Yetişkin (1-7 Yaş)
Kedi Maması Formu
Kuru Mama
Kedi Maması Tahıl Oranı
Tahıllı
Kedi Özel Gereksinim
İdrar Yolları
Kedi Maması İçerik
Tavuk
Kedi Maması Paket Boyutu
11-15 kg
Kedi Irk Özelliği
Tümüne Uygun
Benzer Ürünler