Royal Canin Sterilised 7+ Kısırlaştırılmış Yaşlı Kedi Maması 1.5 kgRoyal Canin
Royal Canin Sterilised 7+ Kısırlaştırılmış Yaşlı Kedi Maması 1.5 kgRoyal Canin

Royal Canin Sterilised 7+ Kısırlaştırılmış Yaşlı Kedi Maması 1.5 kg (84566)

0,00
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺146,47(KDV Dahil)
İndirimli : ₺112,00(KDV Dahil)

Royal Canin Sterilised 7+ Kuru Kedi Maması

7 yaş üstü kısırlaştırılmış kediler için komple mamadır. STERILISED+7, formülündeki vitaminler, antioksidan özellikli besin maddeleri ve yeşil çay ve üzüm polifenolleri sayesinde 7 yaş üstükedilerin canlılığını sürdürmesini destekler ve yaşlanmanın ilk işaretlerine karşı korunmayı sağlar.Dengeli kalori ve karbonhidrat oranıyla kısırlaştırılmış kedilerde ideal kilonun korunmasına yardımcı olur ve uygun günlük yeme oranlarıyla kilo alımı riskini sınırlandırır. İdrarın asiditesini kontrol altına alarak idrar yollarının sağlığını güvence altına alır. Royal Canin Regular Sterilised 7+, azaltılmış fosfor içeriğiyle (%0,79), yaşlı kedilerde böbrek sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Yararları

Canlılık Desteği

Kedilerin, yaşlanmanın ilk belirtilerini karşılamalarına yardımcı olmak için Sterilised 7+ yeşil çay polifenolleri, C vitamini, EPA ve DHA gibi hedeflenmiş besin maddeleri ile zenginleştirilmiştir.

Kilo kontrolü

Kısırlaştırıldıktan sonra kedilerin enerji gereksinimi azalır. Sterilised 7+, yeterli bir yağ seviyesi ve günlük uygun besinler sayesinde aşırı kilo alma riskini sınırlamaya yardımcı olur.

 

Böbrek sağlığı

Böbrek fonksiyonlarında azalma yaşlı kedilerde daha sık görülür. Sterilised 7+ böbrek sağlığını desteklemek için uyarlanmış bir fosfor seviyesi içerir.

 

Üriner Sistem Sağlığı

Uygun mineral dengesiyle, sağlıklı üriner sistem oluşumuna yardımcıdır.

İçindekiler

BİLEŞİM: Mısır, bitkisel protein izolatı*, kurutulmuş kümes hayvanı proteini, mısır gluteni, bitkisel lifler, hayvansal yağlar, hidrolize hayvansal proteinler, buğday, pirinç, mayalar ve ilgili kısımlar, mineraller, pancar küspesi, balık yağı, frukto-oligo-sakkaridler, pisilyum kabukları ve tohumları, soya yağı, hidrolize kabuklular (glukozamin kaynağı), kadife çiçeği ekstraktı (lutein kaynağı), hidrolize kıkırdak (kondroitin kaynağı)

Katkı Maddeleri (kg başına): Vitamini: 180 mg, E1 (Demir): 35 mg, E2 (İyot): 3,5 mg, E4 (Bakır): 11 mg, E5 (Manganez): 45 mg, E6 (Çinko): 136 mg, E8 (Selenyum): 0,06 mg - Teknolojik katkı maddeleri: Tortul kaynaklı klinoptilolit: 10 gr - duyusal katkı maddeleri: Çay ekstraktı (polifenol kaynağı): 0,6 gr - Koruyucular -Antioksidanlar.*L.I.P.: Yüksek sindirilebilir protein.

Besleme Kılavuzu

Kedinin kilosu

3kg

4kg

5kg

6kg

İdeal kilo

48 g (31 g + 1 pouch)

59 g (42 g + 1 pouch)

70 g (52 g + 1 pouch)

79 g ( 62 g + 1 pouch)

Fazla kilolu

39 g (21 g + 1 pouch)

48 g (30 g + 1 pouch)

56 g (38 g + 1 pouch)

63 g (46 g + 1 pouch)

Yaş Aralığı
Yaşlı (7+ Yaş)
Formu
Kuru Mama
Tahıl Oranı
Tahıllı
Özel Gereksinim
Kısırlaştırılmış
Paket Boyutu
0-5 kg
Irk Özelliği
Tümüne Uygun