Spectrum Kitten Starter 32 Başlangıç Maması 400 gr 2 Adet SKT: 08/22Diğer
Spectrum Kitten Starter 32 Başlangıç Maması 400 gr 2 Adet SKT: 08/22Diğer

Spectrum Kitten Starter 32 Başlangıç Maması 400 gr 2 Adet SKT: 08/22 (SP9832)

Marka : Diğer
İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : ₺120,35(KDV Dahil)
İndirimli : ₺64,90(KDV Dahil)
Barkod : 8698995011983

 SKT: 08/2022

Spectrum Kitten Starter 32 Yavru Kedi Başlangıç Maması 2 x 400 G

Her ırktaki kedinin kullanım gerçekleştirebilmesine olanak sağlayan bir formülü bulunmaktadır. Bu nedenle kedinizin ırkı her ne olursa olsun kullanım gerçekleştirmenizde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Bu nedenle kedinizin ırkına göre bir mama arayışı içerisine girmeniz mümkün olmaz. Yavru kedinizin hassas bünyesine zarar verebilecek herhangi bir kimyasal bileşen kullanımı gerçekleştirilmemiştir. Bu nedenle kullanım gerçekleştirilmeye başlanması ile birlikte kedinizin sağlığında herhangi bir bozulma etkisi ile karşılaşılması mümkün olmaz. Bu da sın derece sağlıklı bir kullanım gerçekleştirebilme imkânı sağlamaktadır.

Spectrum Kitten Starter YARARLARI

Lezzetli Aroma

Tavuk aromasına sahip olan bir yapısı bulunmaktadır. Bu nedenle kedinizin damak zevkine hitap eder. Bu da yavru kedinize çok daha keyifli bir beslenme süreci geçirebilme imkânını beraberinde getirmektedir.

Tüy Sağlığını Korur

Cilt ve tüy sağlığını koruyan bir yapısı bulunmaktadır. Bu nedenle tüketiminde başlanmasının ardından oldukça kısa bir süre içerisinde kedinizin tüylerindeki gözle görülür değişimi fark edebilmeniz söz konusu olmaktadır.

Kolay Sindirilir

Oldukça kolay sindirilebilen bir yapıya sahip olmaktadır. Bu nedenle tüketim gerçekleştirilmesi ile birlikte yavru kedinizin hazımsızlık gibi herhangi bir sindirim problemi ile karşılaşması mümkün olmamaktadır. Diğer Kedi Maması modellerini incelemek için Kedi Maması kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR