Trixie Fare Kedi Ödül Oyuncağı 9 cmTrixie
Trixie Fare Kedi Ödül Oyuncağı 9 cmTrixie
Trixie Fare Kedi Ödül Oyuncağı 9 cmTrixie

Trixie Fare Kedi Ödül Oyuncağı 9 cm (41363)

Marka : Trixie
İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : ₺294,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺159,20(KDV Dahil)
Barkod : 4011905413631

Trixie Fare Kedi Ödül Oyuncağı 9 cm

Trixie Kedi Ödül Oyuncağı, Ödüllü Fare, kedi ödül oyuncağıdır. Yumurta formunda ve tepesindeki küçük iki kulak ile fare tasarımındadır. Üst ve alt tarafı silikon, orta şeffaf kısmı plastiktir. İçerisine kedi ödülü veya maması konarak kedinin oyuncak ile zevkli ve uzun zaman geçirmesi sağlanır. Kedi oyuncak içerisindeki ödülü veya mamayı dışarı düşürebilmek için oyuncağı hareket ettirmeli, yuvarlamalı, sallamalıdır. Bu sayede oyuncak içerisindeki kedi ödülü veya maması oyuncak üzerindeki delikten dışarı dökülecek ve kedi hedefine ulaşmış olacaktır. Aynı zamanda kedinin avlanma içgüdüsünede hitap etmiş olacaktır. Ürün çeşitli renklerdedir.

  • Ürün Ebatı: 9 cm

Trixie Kedi Oyuncağı Yararları

Kaliteli Plastikten Üretilmiştir

Kaliteli Plastikten üretildiği için kediniz her hangi bir sağlık sorunu yaşamaz.

Kedinizi Motive Eder

Kedileri motive etmek, eğitmek, bir duruma teşvik etmek için onları ödüllendirmek en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Kediler mizaçları gereği her ne kadar vurdumduymaz davransalar da ödüllendirilmek hoşlarına gider ve bunun karşılığında davranışlarında olumlu yönde değişim görülebilir.

Kedinizi Eğitmenizde Yardımcı Olur

Kedinizin olumlu davranışları için ödüllendirilmesi en iyi eğitim yöntemlerinden bir tanesidir. Ödüllendirme yöntemi olarak bu oyuncak harika bir seçimdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR