Trixie Kedi Köpek ve Tavşan Gözyaşı Leke Temizleyici 50 mlTrixie
Trixie Kedi Köpek ve Tavşan Gözyaşı Leke Temizleyici 50 mlTrixie

Trixie Kedi Köpek ve Tavşan Gözyaşı Leke Temizleyici 50 ml (TRI5599)

Marka : Trixie
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺120,85(KDV Dahil)
İndirimli : ₺112,20(KDV Dahil)
Barkod : 40119050255991

Trixie Kedi Köpek ve Tavşan Gözyaşı Leke Temizleyici 50 ml

Kedi, köpek ve tüm petler için uygundur. Sulanan gözlerden ötürü oluşan lekelerin temizlenmesinde kullanılmaktadır. Küçük bir parça pamuğa damlatılır ve göz kapağı ve çevresi silinerek temizlenir. Temizlik esnasında kesinlikle göze bastırmayınız ve basınç uygulamayınız damlayı göze kesinlikle damlatmayınız. Trixie gözyaşı lekesi temizleyici, kedi, köpek ve tavşanlar için, göz çevresi bakımlarının yapılmasına yardımcı olan, gözyaşı lekesi temizleyicisidir. Ciddi durumlarda 1 hafta boyunca, her gün, günde 3 kez uygulanması tavsiye edilmektedir. İşlemin daha iyi sonuç vermesi için, bölgedeki tüylerin işlem öncesinde kesilmesi tavsiye edilmektedir.

  • Ürün Miktarı: 50 ml

Trixie Kedi Köpek ve Tavşan Gözyaşı Leke Temizleyici Yararları

Göz Çevresini Temizler

Evcil hayvanların sulanan ve daha sonrasında gözyaşı lekesi denen lekelerin yatıştırılmasına ve temizlenmesine yardımcı olur.

Evcil Hayvanlar İçin Uygundur

Kedi, köpek, tavşan ve diğer küçük evcil hayvanların kullanımına uygundur.

Evcilinizi Rahatlatır

Genellikle, sıvı gözlerde birikir ve sonradan dışarı akmaya başlar. Bu gözyaşı kanalı problemi, hayvanın gözlerinin sulanmasına ve gözyaşlarının sürekli olarak akmasına neden olur ve bu da gözaltında lekelerin oluşmasına yol açar. Bu ürün sayesinde gözyaşını yatıştırır ve evcilinizi rahatlatır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR