Trixie Sindirim Sistemi Destekleyici Kedi Maltı 240 grTrixie
Trixie Sindirim Sistemi Destekleyici Kedi Maltı 240 grTrixie

Trixie Sindirim Sistemi Destekleyici Kedi Maltı 240 gr (TRI2220)

Marka : Trixie
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺250,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺190,00(KDV Dahil)
Barkod : 40119050422201

Trixie Kedi Maltı 240 gr

Kedilerin tüylerini temizlerken yuttukları tüylerini rahat şekilde dışarı atabilmelerine olanak tanıyan kedi maltı, sindirim sistemi ya da bağırsaklarda yer alan tüylerin kedilere rahatsızlık vermeden dışarı atılmasına olanak tanır. Kedi tüylerinde yer alan keratin, kedilerin tüylerin sindirim sistemine geldiği anda zorlanmasına ve sindirim sırasında ağrı çekmesine neden olabilir. Kedi maltı ise bunu engelleyerek rahat bir sindirim sağlar.

Trixie Kedi Maltı Yararları

Yutulan Tüylerden Kurtulmak Çok Kolay

Kedilerin tüy yutma problemi özellikle de kendilerini temizlemeleri sırasında sık şekilde gözlemlenmektedir. Bu problem ise kedilerde hazımsızlığa neden olabilir ve kedilerin büyük sorunlar yaşamasına yol açabilir. Bu problemden kurtulmak içinse Trixie Kedi Maltı kullanılabilir ve yutulan tüyler kolaylıkla dışarı atılabilir.

Rahatsızlığa Son

Tüylerdeki keratin içeriği sindirilemediği için kedilerin çeşitli sindirim sorunları yaşaması olasıdır ancak kedi maltı sayesinde bu problem ortadan kaldırılabilir çünkü Trixie Kedi Maltı, kedilerin sindirim sistemlerinin rahatlamasını ve aynı zamanda yutulan tüylerin de dışarı atılmasını sağlar. Bu sayede rahatsızlık hissi ortadan kaldırılır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR