Zampa Kıtık Açıcı Metal Tarak 19x4,5 cmZampa
Zampa Kıtık Açıcı Metal Tarak 19x4,5 cmZampa

Zampa Kıtık Açıcı Metal Tarak 19x4,5 cm (ZAM3723)

Marka : Zampa
Fiyat : ₺57,60(KDV Dahil)
Barkod : 8682689203723

Zampa Kıtık Açıcı Metal Tarak 19x4,5 cm

Uzun tüylere sahip olan kedi ve köpeklerde tüylerin birbirine dolanmasından dolayı kıtık meydana gelebilir. Kıtıkları elinizle ya da klasik taraklar ile açmanız ise pek mümkün değildir ve bu durumda kedinizin ya da köpeğinizin canını acıtmanız da söz konusu olabilecektir. Zampa Kıtık Açıcı Metal Tarak ile kedilerin ve köpeklerin kıtıklarını kolaylıkla açmak mümkün olabilecektir.

Zampa Kıtık Açıcı Metal Tarak Yararları

Kıtıklara Çözüm Kolay

Kedilerde ve köpeklerde kıtık çok sık şekilde görülebilir ve kıtıkları elle ya da klasik taraklar ile açmak her zaman mümkün değildir. Bu nedenle de kıtıkları açmak için Zampa Kıtık Açıcı Metal Tarak kullanılması, kolay şekilde kıtıkların açılmasına ve tüylerin bakımlı görünüme yeniden sahip olmasına yarar sağlayabilir.

Pratik Kullanım

Kıtıkları açmak her zaman kolay değildir ve son derece uğraştırıcı olabilir ancak Zampa Kıtık Açıcı Metal Tarak kullanımı ile kıtıkların kolay şekilde açılması ve sonrasında tüylerin bakımlı görünümünü yeniden kazanması mümkün olabilmektedir. Pratik kullanım sunan Zampa Kıtık Açıcı Metal Tarak, uğraşmadan kıtıkları açmak için birebir bir üründür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR