Zampa Rubber Köpekler için Kütük Plastik Oyuncak 16 cmZampa
Zampa Rubber Köpekler için Kütük Plastik Oyuncak 16 cmZampa

Zampa Rubber Köpekler için Kütük Plastik Oyuncak 16 cm (ZAM2771)

Marka : Zampa
İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : ₺100,79(KDV Dahil)
İndirimli : ₺54,00(KDV Dahil)
Barkod : 8682689202771

Zampa Rubber Köpekler için Kütük Plastik Oyuncak 16 cm

Zampa Rubber Köpekler için Kütük Plastik Oyuncak, Fark yaratan kalitesiyle, köpek oyuncağı gün boyunca evcil dostunuz için vazgeçilmez oyunlar sağlayarak, evde tek başına kalsalar bile asla sıkılmasına izin vermez ve onlara arkadaş olur. En hareketli evcil dostlarınızdan bile vazgeçemeyeceği oyuncaklardan biri olan köpek oyuncağı ile keşfetme duygusu artan evcil dostunuz, bu sayede etrafındaki eşyalara zarar vermeyecek ve kendi oyuncağıyla gün boyunca huzurlu bir yaşam sürebilecektir.

  • Ürün Ebat: 16 cm

Zampa Rubber Köpekler için Kütük Plastik Oyuncak Yararları

Fiziksel Gelişimlerini Destekler

Dinamik bir yaşam tarzını benimseten köpek oyuncağı ile fiziksel gelişimini eksiksiz bir şekilde tamamlayan evcil dostunuzun yaşlılık dönemlerine daha rahat geçirebilecektir.

Dayanıklı Dış Yüzey

Oldukça dayanıklı olan dış materyali olan köpek oyuncağı, uzun seneler köpekleriniz için vazgeçilmez oyunların kaynağı olur ve arkadaşlarıyla eğlenirken, paylaşmayı öğrenebilirler.

Enerjilerini Doğru Harcasınlar

Zeka gelişimlerine katkı sağlayan köpek oyuncağa enerjilerini en doğru bir şekilde kullanabilmelerine yardımcı olurken, günlük rutinlerin de aktivitelerini, dilediği gibi gerçekleştirmelerine destek sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR