Zoo Cat Kedi ÇimiZoo
Zoo Cat Kedi ÇimiZoo

Zoo Cat Kedi Çimi (ZOO1524)

Marka : Zoo
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺109,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,90(KDV Dahil)
Barkod : 8683829201524

Zoo Cat Kedi Çimi

Zoo Cat Kedi Çimi; esas olarak arpa, buğday, çavdar ve yulaf tohumlarının çimlendirilmesi ile elde edilen özel bir ot türüdür. Kedi çimleri üretilirken herhangi bir ilaç ya da zehirli madde kullanılmadığı için zararlı bileşen içermez ve bu nedenle kedilere rahatlıkla verilebilirler. 

Zoo Cat Kedi Çimi Yararları

Sindirim Sistemi Desteği

Kedi çiminin kediler için en büyük yararı sindirim sisteminedir. Titiz hayvanlar olan kediler, günün büyük bölümünü kendilerini temizlemeye ayırırlar. Bu temizliği dilleri ile yaptıkları için çok fazla tüy yutarlar. Yuttukları bu tüyler ise sindirim sistemlerini zorlar ve sonunda tüy kusmalarına neden olur. Kedi çimi ise bu noktada devreye girer ve kedilerin yuttuğu tüyleri sindirmelerine yardım eder.

Kabızlığı ve İshali Önler

Zoo Cat Kedi Çimi kedilerin ishal ya da kabız olmasını önler. Aynı zamanda kedilerin boşaltım sistemlerini temizleme görevini de üstlenen kedi çimleri sayesinde bakteriler önlenmiş olduğundan kedilerin dışkılarının kötü kokmasının da bu yolla önüne geçilir.

Folik Asit Desteği

Zoo Cat Kedi Çimi içeriğinde kan akışını hızlandıran folik asit de mevcuttur. Folik asit kedilerin kansızlık sorunundan uzak kalmalarını sağlar. Kedilerin evde bakılan diğer bitkilere zarar vermesini önleyen kedi çimi, patili dostlarımızın B vitamini almaları için de gereklidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR