Felicia Tavuklu Yavru Kedi Maması 6 kg açık mamaFelicia
Felicia Tavuklu Yavru Kedi Maması 6 kg açık mamaFelicia

Felicia Tavuklu Yavru Kedi Maması 6 kg açık mama (68526)

0,00
Marka : Felicia
Fiyat : ₺145,00(KDV Dahil)

Felicia Tavuklu Yavru Kedi Maması 6 kg açık mama

Felicia Düşük Tahıllı Yavru Kedi Maması yavru kediler için oldukça faydası olan bir kedi mamasıdır. Özel olarak formüle edilen Felicia Düşük Tahıllı Yavru Kedi Mamasının faydaları aşağıdaki gibidir;


1.Yüksek Sindirilebilirlik

İçeriğinde yer alan sindirilebilirliği yüksek gıdalar sayesinde kedinizin sağlıklı ve dengeli bir şekilde besinleri sindirebilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede kediniz sağlıklı bir sindirim sistemine sahip olabilecektir.

 

2. Bağışıklık Sistemine Destek

Felicia Düşük Tahıllı Yavru Kedi Maması içeriğinde yer alan doğal lifler sayesinde bağırsaklarda yer alan yararlı bakterilerin gelişmesine yardımcı olur ve pateojenlerin zararlı etkilerinin azalmasını sağlar. Bağışıklık sistemini desteklerken sindirimi de optimize etmektedir.

 

3. Sağlıklı Büyüme

Felicia Düşük Tahıllı Yavru Kedi Maması yavru döneminde olan kedilerin sağlıklı ve dengeli bir şekilde büyümesine yardımcı olmaktadır. Yavru kedilerin metabolizmasının ideal şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda içeriğinde yer alan mineral dengesi sayesinde kemik gelişimine de katkısı olacaktır.
 


Felicia Yavru Kedi Maması İçindekiler Nelerdir?

Kurutulmuş Tavuk Proteini (%46), Baldo Pirinç (%14), Mısır, Rafine Tavuk Yağı (%9), Bezelye, Hamsi Unu (%7), Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı (%3), Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı  Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

Yaş Aralığı
Yavru (0-12 Ay)
Formu
Kuru Mama
Tahıl Oranı
Düşük Tahıllı
Özel Gereksinim
Bağışıklık Sistemi Gelişimi Sindirim Hassasiyeti İdrar Yolları
İçerik
Tavuk
Paket Boyutu
6-10 kg
Irk Özelliği
Tümüne Uygun
Benzer Ürünler