Keep Off Kediler için Uzaklaştırıcı Sprey 300 ml Keep Off
Keep Off Kediler için Uzaklaştırıcı Sprey 300 ml Keep Off

Keep Off Kediler için Uzaklaştırıcı Sprey 300 ml (KEE1001)

Marka : Keep Off
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺69,11(KDV Dahil)
İndirimli : ₺46,08(KDV Dahil)
Barkod : 8697407161001

Keep Off Kediler İçin Uzaklaştırıcı Sprey 300 ml

Ev içerisinde kedilerin pek çok alandan uzak durması istenebilir. Keep Off Kediler İçin Uzaklaştırıcı Sprey, kedilerin ev içerisinde istenmeyen alanlara yaklaşmasını engeller. Bu sayede ev içinde güvenli bir yaşam sürebilir ve aynı zamanda kedinizin Keep Off Kediler İçin Uzaklaştırıcı Sprey sayesinde yaşam alanlarında yer alan eşyalara zarar verme riski de ortadan kalkar.

Keep Off Kediler İçin Uzaklaştırıcı Sprey Yararları

Ev İçerisinde Eğitim

Rahatsız edici bir koku oluşturmayan ve kedilerin ev içerisinde istenmeyen alanlardan uzak durmasını sağlayan Keep Off Kediler İçin Uzaklaştırıcı Sprey, kedilerin pek çok alana yaklaşmasını engeller ve aynı zamanda kedilere zarar vermeden ev içerisinde bir eğitim sağlar. Kediniz sprey sayesinde belirli alanlardan uzak durmayı öğrenir ve sonrasında bu alanlara yanaşma eğilimi göstermemeye başlar. Bu sayede kısa sürede eğitim verilebilir.

Tehlikeli Alanlardan Uzak Durmak İçin İdeal

Eşyaların korunması, kedinizin onun için zararlı olabilecek ürünlerden uzak durması için son derece ideal bir seçenek olan Keep Off Kediler İçin Uzaklaştırıcı Sprey, kediler için zararlı olan bitkilere de kedinizin yaklaşmasını önler. Benzer şekilde kediniz ev içerisinde mutfak ve benzeri tehlikeli alanlara ya da temizlik ürünlerine yaklaşmasını da bu sprey sayesinde önleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR