Pioneer Pet Köpek Seyahat Suluğu Mama Kabı İlaveli MaviPioneer Pet
Pioneer Pet Köpek Seyahat Suluğu Mama Kabı İlaveli MaviPioneer Pet

Pioneer Pet Köpek Seyahat Suluğu Mama Kabı İlaveli Mavi (PİO3531)

İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺226,93(KDV Dahil)
İndirimli : ₺184,32(KDV Dahil)
Barkod : 8681144193531

Pioneer Pet Köpek Seyahat Suluğu Mama Kabı İlaveli Mavi Renk

Köpek seyahat suluğu, ergonomik yapısı sayesinde tek el ile suluğu kontrol etmenizi sağlar. üzerinde bulunan düğmeye basıldığında kaba istenilen miktarda su akışı gerçekleştirir. Bunun yanında çöp poşeti gözü ve üzerindeki küçük kürek ile evcil dostunuzun dışkısını almada hijyenik bir çözüm sunar.

Pioneer Pet Köpek Seyahat Suluğu YARARLARI

Su Geri Dönüşüm Özelliği

  • Köpek su şişesi, suyu kontrol etmek için yerleşik bir düğmeye sahiptir. Düğmeye basın, şişedeki su köpeği beslemek için lavaboya akacaktır; su düğmesine tekrar basmak, kullanılmayan suyu kolayca şişeye geri dönüştürecektir. Sökülmesi ve temizlenmesi kolay, temizlik için küçük parçalara ayrılabilen, yüksek sıcaklığa ve korozyona dayanıklı.

Sızıntı Önleyici ve Kilitleme Tasarımı

  • Köpek su şişesi, silikon bir sızdırmazlık halkasına ve su sızıntısını önleyebilecek ve ıslanmayı veya su israfını önleyebilecek bir kilitleme tasarımına sahiptir. Kapağı sıkıca kapattığınızdan emin olun, kıyafetlerinizin veya çantanızın ıslanması konusunda asla endişelenmeyeceksiniz. Çalıştırması ve kullanması kolay, tek elle su almak için bir düğmeye basabilirsiniz. Ve çantada taşımanız veya asmanız için bir ip var.

Büyük Kapasiteli Çoklu Depolama Şişesi

  • Bu köpek su şişesi, köpeğinizin günlük içme ihtiyacını karşılamak için 300 ML'lik bir depolama kapasitesi ile tasarlanmıştır ve bu, çoğu köpek ırkının içme alışkanlıklarını ve ihtiyaçlarını karşılayabilir. Bu köpek su şişesi, köpeğinizi açık havada, kampta, yürüyüşlerde ve kısa gezilerde aç kalmadan taşımanız için yeterli olan 100 ML mama saklama kapasitesine sahiptir. Büyük köpekler ve uzun süreli açık hava etkinlikleri için uygundur.

Zararsız ve Dayanıklı Malzeme

  • Şişe, yalnızca yüksek sıcaklığa dayanabilen değil, aynı zamanda korozyona da direnen, köpekleriniz için içme suyunun güvenliğini sağlayan zararsız ve güvenilir gıda sınıfı plastik malzemeden yapılmıştır. Su şişemizle, köpeğiniz her zaman, her yerde, kirli su içmeden ve açlığa dayanmadan su içebilir ve yemek yiyebilir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR