Resun Mini İç FiltreResun
Resun Mini İç FiltreResun

Resun Mini İç Filtre (RES5087)

Marka : Resun
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺57,60(KDV Dahil)
İndirimli : ₺41,47(KDV Dahil)
Barkod : 6920042815087

Resun Mini İç Filtre

60 litreye kadar olan akvaryumlarda mekanik, biyolojik temizlik ve oksijen sağlayan, saatte 200 litre su filtreleme kapasiteli iç filtredir. Standart olarak sünger ve hortum bulunmaktadır. Filtrenin takılacağı priz kontrol edilmelidir. Prizdeki arızalar aletin bozulmasına neden olabilir. Filtrenin fişi prize tam olarak oturmalı ve sabit olmalıdır. Filtrenin takılacağı priz ıslanmayacak şekilde ve uzak konumda olmalıdır. Filtre akvaryum içerisine düştüğü taktirde yani vantuzları çıktığında fişi çekilmeden düzeltilmemelidir. Elektrik çarpmasına neden olabilir. Evde çocuk varsa dikkat edilmelidir. Çocukların erişemeyeceği bir konumda olmalıdır. Akvaryum suyunun ısısı önemlidir. Sıfırın altındaki derecelerde ve çok sıcak sularda çalıştırılmamalıdır. Filtre prizden uzak bir konumda çalıştırılacaksa, gücüne uygun bir uzatma kablo kullanılmalıdır.

  • Filtre sürekli çalışır vaziyette kalmalıdır. Fişi çekildikten sonra temizlik yapılması tavsiye edilir.
  • Filtrenin temizliği sadece su ile yapılmalı ve deterjan kullanılmamalıdır.
  • Filtrenin işlevini tam olarak yapabilmesi için filtresi sürekli kontrol edilerek temizlenmelidir.
  • Filtrenin elektrik kablosunun hasar görmemesine dikkat edilmelidir.
  • Elektrik akışındaki bozukluklar filtrenin performansında azalmaya neden olabilir.
  • Filtre başka bir amaçla kullanılmamalıdır. Su dışında çalıştırılmamalıdır. Isı kaynaklarının yakınında muhafaza edilmemelidir.

Resun Mini İç Filtre YARARLARI

İşlevsel Kullanım

Filtre arka bölümünde yer alan 4 adet vantuz yardımı ile akvaryumun iç yüzeyine, tamamen su içerisinde kalacak şekilde yerleştirilerek kullanılır. Sadece hava hortumu su dışarısında kalmalıdır.

Temizlenmesi Kolay

Kolayca temizlenebilir. Filtrenin temizlenmesi ile su değişiminin aynı zamanda yapılması daha uygundur. Temizlik öncesi mutlaka fişten çekilmelidir. Kılıf kapağı açılarak içerisindeki sünger filtre güçlü su akan musluk altında temizlenir. Filtre kabı da çıkarılarak düzenli aralıklarla temizlendiği taktirde filtre işlevini daha sağlıklı yapacaktır.

Hijyen Sağlar

Mekanik, biyolojik temizlik ve oksijen sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR