Stokta Yok!
₺1.063,75 KDV Dahil
₺1.127,00 KDV Dahil

Versele-Laga Kuş ve Kemirgen Yemleri

1932 senesinde Prudent Versele küçük bir restoran ve organik ürünlerin satıldığı bir market kurdu. Belçika’da hizmet vermeye başlayan bu işletme kısa sürede insanlar tarafından çok sevildi ve büyümeye başladı.

Versele o dönemde hayvanlar için kaliteli bir yem bulmanın ne kadar zor olduğunu gördü. Bu sektörde bir eksiklik olduğunu düşünerek ilk yem fabrikasını kurdu. Kısa sürede ne kadar doğru bir tercih yaptığı ortaya çıktı. Dünyanın her yerinden insanlar evcil hayvanlar için yem siparişi vermeye başladı. Nesilden nesle aktarılan bu marka günümüzde Versele-Laga  olarak karşımıza çıkıyor.

85 yıldır hizmetlerine devam eden marka artık Avrupa’da 7, Çin’de 1 ve Amerika’da 2 olmak üzere 10 adet fabrikaya sahip. 85’ten fazla ülkede ürünlerini satmaya devam ediyor. Tam 2100 farklı ürünü şuanda piyasada ve hayvan severler tarafından oldukça beğeniliyor.

Versele-Laga Neden Tercih Edilmeli?

Markanın tercih edilme sebeplerinin ilk sırasında kuşkusuz yüksek kalite geliyor. İlk kurulduğu günden itibaren kaliteli yem üretmeyi amaçlayan Versele-Laga birçok farklı canlı türü için yem ve mama üretmekte. İçerikleri son derece kaliteli olan bu ürünler sayesinde hayvanların performansında muhteşem bir artış meydana gelebiliyor.

Bugüne kadar 15 milyonu aşkın hayvanın beslenmesini sağladığı düşünülen markanın kurumsal yapısı da önemli bir tercih nedeni. Aradığınız tüm bilgilere ulaşabilir ve aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. Her zaman markanın ürünlerine ulaşabilmek ve uygun fiyatlarla satın alabilmek de önemli etmenlerden bir tanesi.

Versele-Laga Hangi Ürünleri Üretiyor?

Daha önce de belirttiğimiz gibi 2100 farklı ürünü üreten muhteşem bir markadan bahsediyoruz. Bu ürünlerin tek tek belirtilmesi çok mümkün değil. Firmanın ağırlıklı olarak kuşlar ve kemirgenler üzerine yoğunlaştığını söylememiz gerekli. Kaliteli bir kuş ya da kemirgen yemi arıyorsanız tercihiniz Versele-Laga markası olabilir.

Markanın hayvan türlerine özel olarak oluşturduğu yemler mevcut. Aynı canlıda dahi çok sayıda çeşide ulaşabilirsiniz. Bunun yanında bakım ürünlerinde de harika ürünler sizleri bekliyor. Kuş kumu gibi özel ürünleri de bu markanın satışlarında bulabilirsiniz. Kemirgen ya da kuş besliyorsanız sizin için en doğru adres olabilir.

Versele-Laga Markası Hakkında Sık Sorulan Sorular

Versele-Laga Markasının En Önemli Özelliği Nedir?

Markanın en önemli özelliği 85 yılı aşkın sürelik tecrübesidir. Her geçen dönemde ürünlerini daha iyi bir hale getirmesi ve piyasada 2100 farklı ürününün bulunması markanın en önemli özelliğidir. Kuş ya da kemirgen yemi gibi kısıtlı sayıda markanın bulunduğu bir sektörde dünya devi olarak gösterilebilir.

En Çok Tercih Edilen Versele-Laga Ürünleri Nelerdir?

Versele-Laga markasının çok sayıda farklı ürünü bulunduğundan bu ürünler arasında bir sıralama yapmak kolay değildir. Ancak son dönemde en çok tercih edilen ürünleri;

Tropical finches 500 gram

Crispy muesli hamster yemi 400 gram

Nutribird A21 yavru papağan elle besleme maması 800 gram

şeklinde sıralanmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR