₺510,55 KDV Dahil
₺625,00 KDV Dahil
₺750,75 KDV Dahil
₺1.020,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺739,55 KDV Dahil
₺890,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo

Advance Kedi ve Köpek Maması

Kedi ve köpek mamalarında Advance markası ilk akla gelenlerden bir tanesi değil. Bunun sebebi de daha sade ve gösterişsiz bir şekilde işini yapan markalardan bir tanesi olması. Affinity markasının bir alt grubu olarak piyasada yer alan bu marka uzun süredir kedi ve köpek maması üretiyor. İnsanlar genel olarak bu markayı en çok satın alınan ürünlerde göremiyorlar. Ancak ne zaman ki evcil dostlarımız kilo almaya başlıyor, o zaman herkes bu marka ile tanışıyor.

Markanın üretimini yapıp sunduğu çok sayıda ürünü bulunuyor. Bu ürünler köpek ve kedilerin cinsine, ebatlarına ve yaşlarına göre değişiklik göstermekte. Aynı döneme ait dostlarımız için hiç görmediğiniz içerikler ürettiğini söylemek çok mümkün değil. Genellikle evcil dostumuzun yaş ve cins grubunda klasik ancak lezzetli tariflerden oluşturulan ürünler bulunmakta. Ancak olay diyete geldiğinde dünyanın en bol çeşit sunan ve en kaliteli markalarından bir tanesi olduğuna hiç kuşku yok.

Advance Neden Tercih Edilmeli?

Evcil dostlarımızın fiziksel özelliklerinin en iyi şekilde gelişmesini istiyorsanız Advance marka mamalar tam size göre olabilir. Köpeklerin ideal kilolarını korumaları ve bu sayede gelişimlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeleri için en ideal markalar arasında yer alıyor. Özellikle çok yemeyi seven türler için doğru bir tercih olabilir.

Markanın ürünleri yalnızca dostlarımızın kilo dengesini sağlamıyor. Kemik gelişimleri ve kıkırdak dokuların sağlamlaşması için mamaların içerisinde çok özel vitamin ve mineraller bulunmakta. Düşük yaş için oluşturulan mamaların içerisindeki enerji verici maddeler de gelişimi olumlu bir şekilde etkilemeyi başarıyor.

Advance Hangi Ürünleri Üretiyor?

Köpek ya da kedinizin cinsi ne olursa olsun bu markanın ürünlerinde sizin için uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Çünkü Advance markası evcil dostlarımızın türlerine son derece özen gösteriyor. Mamaların beğenilmesi için ırkın bütün özelliklerine hitap etmesi gerektiğini savunan üreticiler her ırk için ayrı mamalar üretme çabasında. Bu sebeple de her yönden dostlarımızın ırkına uyan bir mama satın alabilirsiniz.

Mamaların içeriğinde kullanılan malzemelerde de çeşitlilikler mevcut. Hindili ya da tavuk etli gibi protein deposu mamalar olduğu gibi pirinç içerikli karbonhidrat yönünden yoğun mamalar da bulunuyor.

Advance Markası Hakkında Sık Sorulan Sorular

Advance Markasının En Önemli Özelliği Nedir?

Kedi ve köpek mamalarında Advance markasının tercih edilmesinde hem protein hem de karbonhidrat deposu malzemelerin olması gösterilebilir. Evcil dostlarımızın yağlarından kurtulup kas kütlesini arttırmada bu mamalar son deree faydalı olacaktır.

En Çok Satılan Advance Marka Ürünler Hangileridir?

Markanın en çok tercih edilen ürünleri;

+10 Yaş Kısır Kedi Maması 1,5 kg

Mini Adult 3 kg. Tavuklu Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması

Yorkshire Terrier Tavuklu Pirinçli Köpek Maması 1,5 kg

şeklinde sıralanmaktadır.

Sitemizden tamamını en uygun fiyatlarla alabilir ve evcil dostlarımızın en iyi şekilde gelişimine devam etmesini sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR